1000 KM už SOS VAIKUS!

Šios vasaros sporto kampanija įmonėms

Bėkite ne dėl medalių:
Skatinkite ir motyvuokite darbuotojus gyventi sveikai ir bėgioti ne tik dėl asmeninių pergalių, bet ir siekti kilnaus tikslo — prisidėti prie mylinčių ir laimingų šeimų kūrimo sunkumus patiriantiems  Lietuvos vaikams. Visą vasarą visi kartu bėgiokite, skaičiuokite kilometrus, o rugsėjį kartu džiaukitės pasiektais rezultatais ir paverskite juos parama profesionalių globėjų šeimų kūrimui.

Išsikelkite bendrą įmonės tikslą — pvz. 1000 km:
Atsižvelgiant į įmonės darbuotojų skaičių išsikelkite šiai vasarai tikslą—tai gali būti mūsų siūlomas 1000km, tačiau galite pasirinkti ir mažesnį ar didesnį skaičių pagal Jūsų įmonės ir darbuotojų galimybes. Mes siūlome 1000km, nes tai ne tik gražus skaičius – būtent tiek lėšų mums reikia, kad galėtume sukurti 1 profesionalių globėjų šeimą.

1 km = 1 Eur vaikams
Už kiekvieną darbuotojų nubėgtą kilometrą skirkite 1 Eur paramai. Šios kampanijos metu surinktas lėšas „SOS vaikų kaimai” skirs profesionalių globėjų šeimoms kurti. Tai darome tam, kad krizės ištikti vaikai ne patektų į      institucijas, o būtų globojami šeimos aplinkoje. Profesionalūs globėjai—tai tarp mūsų gyvenančios šeimos, kurios po specialių mokymų ir pasiruošimo gali priimti sunkumus patiriančius vaikus į savo namus.

Sukurkime 50 profesionalių globėjų kartu!
Šiuo metu Lietuvoje yra 17 profesionalių globėjų, iš jų 11 parengė ir konsultuoja „SOS vaikų kaimai“. Tačiau norint apsaugoti bent jau sudėtingoje padėtyje atsidūrusius kūdikius, tokių globėjų reikia bent 100.

„SOS vaikų kaimai“ išsikėlė tikslą— per metus sukurti 50 profesionalių globėjų šeimų. Mes galime tai padaryti tik su Jūsų pagalba, kadangi vienų metų išlaidos 50-ties globėjų paieškai, mokymams ir tolimesniam konsultavimui siekia 50.000 Eur. Visi kartu mes tikrai galime šią sumą surinkti ir padėti vaikams, kuriems labai reikia mūsų pagalbos.

Norite dalyvauti? Susisiekime!
Jei norite dalyvauti kampanijoje—susisiekite su mumis. Atsiųsime Jums detalią informaciją, kaip dalyvauti, fiksuoti kilometrus ir šią vasarą siekti kilnaus tikslo—sukurti šeimas sunkumus patiriantiems vaikams!

Justina Žeruolytė
+370 685 62002
justina.zeruolyte@sos-org.lt

Kampanijoje jau dalyvauja:

UAB “Lidl Lietuva”, UAB “Statybiniai polimerai”, UAB “Splius”, UAB “Amber Tours”, UAB “Jakvita”, UAB “Sodo technika”, UAB “Credo”, UAB “Achatas”, UAB “Autostarteris”, UAB “Minties kelias”, UAB “Transkaida”, UAB “DS Construction”, UAB “IFCON”, UAB “LTFIREWOOD”, UAB “Kloteksa”