Dovanokime sveiką šypseną Lietuvos vaikams!

    SOS vaikų kaimams svarbu ne tik padėti likimo nuskriaustiems vaikams šiandien. Mūsų misija – paruošti vaikus savarankiškam gyvenimui. Norime, kad užaugę jie mokėtų ne tik patys pasirūpinti savimi, bet ir galėtų kurti šeimas bei taptų sėkmingais Lietuvos piliečiais. Tam, kad pasiektume šio rezultato, būtina, kad vaikai ne tik turėtų reikiamus socialinius įgūdžius, įgytų žinias mokykloje, bet ir būtų sveiki tiek psichologiškai, tiek fiziškai.

    Kartu su „Colgate“ norime padedėti Lietuvos vaikams vaikams suprasti burnos higienos prasmę ir naudą. Ne vienas vaikas, augęs socialinės rizikos šeimose, ne tik nesuprato, kodėl reikia valytis dantis, bet net nemokėjo to daryti. Norime, kad vaikai įprastų taisyklingai rūpintis savo dantimis. Mūsų specialistai tuo rūpinasi kiekvieną dieną.
    Kartu su „Colgate“ padėti vaikams kviečiame ir jus. Pirkdami „Colgate“ burnos priežiūros produktus – dantų pastą, šepetėlius ar burnos skalavimo skystį – nuo kiekvieno pirkinio po 3 centus skirsite vaikų dantų priežiūrai.

Akcija vyksta visą gegužės mėnesį visose Lietuvos parduotuvėse!