Ačiū už vaikams padovanotas šypsenas

 

Kartu su „Colgate“ pakvietėme padėti vaikams. Visą gegužę žmonės, pirkdami „Colgate“ burnos priežiūros produktus, nuo kiekvieno pirkinio po 3 centus skyrė  „SOS vaikų kaimų“ globojamiems vaikams. 

Iš viso surinkome net 5935,49 eurus, kurie visi bus panaudoti vaikų dantų priežiūrai. 

„SOS vaikų kaimai“ dirba su vaikais, kuriems anksčiau teko augti itin sudėtingomis sąlygomis. Dalis jų iki tol, kol negavo mūsų specialistų pagalbos, ne tik nesuprato, kodėl reikia valytis dantis, bet net nemokėjo to daryti. Ši iniciatyva leido skirti papildomą dėmesį padedant vaikams suprasti burnos higienos prasmę ir naudą.

Gera dantų būklė leis vaikams ne tik būti sveikesniems, bet ir labiau pasitikėti savimi, nebijoti bendrauti. Tai vienas iš daugybės žingsnių, kuriuos darome, padėdami vaikams ne tik šiandien, bet ir ruošdami savarankiškam gyvenimui. 

Dirbame, kad mūsų globojami vaikai ne tik išmoktų patys pasirūpinti savimi, bet ir galėtų kurti šeimas bei taptų sėkmingais Lietuvos piliečiais. Tam, kad pasiektume šio rezultato, būtina, kad vaikai ne tik turėtų reikiamus socialinius įgūdžius, įgytų žinias mokykloje, bet ir būtų sveiki tiek psichologiškai, tiek fiziškai.