Gegužės 22 d., trečiadienį, pirmą kartą tarptautinės organizacijos „SOS vaikų kaimai“ prezidentas Siddhartha Kaul iš Indijos aplankė organizaciją Vilniuje. Buvo surengta iškilminga ceremonija ir smagi šventė, kurios metu vienai iš „SOS vaikų kaimų“ mamai, Vilmai, buvo įteiktas padėkos žiedas už 10 metų atsakingą ir nuoširdų darbą organizacijoje. Per šiuos metus Vilma į savarankišką gyvenimą išleido 14  vaikų.

„Džiaugiuosi būdama šios stiprios ir nuoširdžios komandos dalis. Didžiausios gyvenimiškos pamokos ir stiprybės šaltinis yra mano šeima, ši organizacija bei visi vaikai, iš kurių ko nors naujo išmokstu kiekvieną dieną. Padėti žmonėms, man reiškia – įgyvendinti savo gyvenimo prasmę“, – teigia „SOS vaikų kaimų“ mama Vilma, kuri yra 14 vaikų mama ir globėja.

„SOS vaikų kaimų“ tarptautinei organizacijai priklauso net 135 skirtingos pasaulio valstybės, kurių darbuotojoms – mamoms, globojančioms vaikus bei mininčioms 10 metų darbo sukaktį, būna įteikta įspūdinga dovana tiesiai iš organizacijos prezidento rankų. Šiuo metu tokį žiedą turi apie 1 000 organizacijai priklausančių globėjų. Siddhartha Kaul mano, jog nei vienas vaikas neturėtų užaugti vienas, o visoje organizacijoje dirbančių žmonių darbo sėkmė turi būti išmatuota jaunuolių, kurie užauga „SOS vaikų kaimuose“ pasiekimais.

Šventės metu daugiau nei 500 „SOS vaikų kaimų“ globotinių iš Vilniaus, Šiaulių, Alytaus ir Varėnos sveikino mamą Vilmą bei džiaugėsi dalyvaudami smagioje šventėje. Pakilią nuotaiką užtikrino įvairios nemokamos pramogos vaikams: batutas, animatorės, piešusios gražiausius piešinius ant vaikų veidų bei lanksčiusios įvairiausias figūras iš balionų. Prie šventės prisidėjo ir Nomeda Marčėnaitė, kuri vedė piešimo terapijas. Vaikai, tapydami ant išsirinktų puodelių, galėjo išreikšti visas emocijas bei ugdyti savo kūrybiškumą. Be to, renginyje buvo vykdomos kaniterapijos šunų terapijos, kurios jau ne vienerius metus naudojamos, kaip veiksminga priemonė įveikti įvairiausias baimes bei emociškai sustiprinti vaikų psichologinę būklę. Visos šventės metu muzika rūpinosi:  Laimonas Urbikas, Ąžuolas Paulauskas, Tautvydas Mažutis (9-ių metų jaunasis muzikantas-būgnininkas). Vaikai džiaugėsi ne tik nemokamomis pramogomis, bet ir vaišėmis. Restoranas „Grill London“ pavaišino itin gardžiais mėsainiais. Jau ne pirmus metus mūsų draugai „Grill London“  padeda kartu auginti vaikus ir prisideda ne tik maistu, bet finansine parama, kuri  skirta laimingai vaikų ateičiai kurti.

Šiuo metu „SOS vaikų kaimuose“ auga apie 1 000 vaikų, su kuriais dirba 80 specialistų. Organizacija dėkoja visiems, prisidėjusiems prie šventės ir džiaugiasi galėdami susiburti dėl bendro tikslo – Lietuvos vaikų vaikystės kūrimo.