Daugėja socialinio verslo akcijų: 10 centų nuo pietų restorane paramai vaikams!

 

Nuo balandžio 1 dienos pietaujantys „Ibis Styles Hotels“ adresu : Minsko pl. 14, Vilnius, restorane ir užsisakydami dienos pietus net 0,10 eur nuo dienos pietų kainos skirsite SOS Vaikų kaimo reikmėms.

                        

„Surinkta suma bus skiriama sumokėti už vaikų logopedų, psichologų ir kitų specialistų konsultacijas, kurių vaikams reikia ne po vieną, bet mažiausiai po tris. Vieno specialisto konsultacija kainuoja vidutiniškai 30 eur, todėl mes didžiuojamės šia partneryste ir esame dėkingi įmonei, kuriai rūpi vaikų ateitis“, – sakė Liudovika Pakalkaitė, SOS Vaikų kaimai direktorė.

„SOS vaikų kaimai Lietuvoje“ ir „Ibis Styles Hotels“ partnerystė prasidėjo ekskursija vaikams po viešbutį ir restoraną. Restorano šefas pasakojo vaikams kokia yra jo darbo kasdienybė, kas lėmė profesijos pasirinkimą, bei su kokiais iššūkiais susiduria.

SOS vaikų kaimo vaikai rinkdamiesi profesiją dažnai galvoja apie restorano šefo darbą, todėl SOS vaikų kaimo suaugusieji stengiasi parodyti vaikams kiek galima daugiau praktikos atvejų.

Tariame Ačiū visiems, kurie balandžio mėnesį pietaus „IBIS Styles Hotels“ restorane!