Siuntų paslaugų bendrovė „Omniva LT“ kartu su labdaros paramos fondu „SOS vaikų kaimai Lietuvoje“ inicijuoja 1000 džiaugsmų akciją, kurios metu siunčiant siuntas per „Omniva“ paštomatus kviečiama prisidėti prie 1 tūkstančio vaikų, kuriais rūpinasi labdaros fondas, poreikių.

Padedami verslo „SOS vaikų kaimai Lietuvoje“ gali užtikrinti reikiamų specialistų pagalbą ir suteikti kokybišką laisvalaikį. „Džiugu, kad organizacijos supranta tikros vaikystės svarbą ir pasirenka būti socialiai atsakingos.Verslas – mūsų dešinioji ranka“, – organizacijų ir „SOS vaikų kaimų Lietuvoje“ partnerystės naudą įvardija L. Pakalkaitė.

„SOS vaikų kaimų Lietuvoje“veikla išskirtinė – savo šeimoje turėdami tūkstantį vaikų ir jiems padėdami jie vykdo kilnią ir svarbią misiją. Suprantame, kad ištekliai riboti, o 1000 yra ženklus skaičius, todėl vertiname galimybę prisidėti prie vaikų gerovės. Jiems reikalinga įvairiapusė pedagoginė, psichologinė pagalba, todėl kviečiame gyventojus kartu su mumis papildyti gerų darbų sąrašą ir prisidėti prie šios iniciatyvos bei kitų SOS vaikų kaimų projektų“, – sako „OmnivaLT“ marketingo vadovė Esfira Žakas.

Daugiau apie akciją