Mes, labdaros ir paramos fondas SOS vaikų kaimai, didžiausia šeima Lietuvoje, atkreipiame dėmesį į 1000 vaikų, kurie mokslo metus pradėjo be tėvų paramos, ir prašome 2 eurų aukos skambinant telefonu 1471.

„Dalis skriaustų vaikų atvyksta ir iki pilnametystės gyvena SOS kaimuose, nameliuose ar butuose Alytuje, Klaipėdoje, Pivašiūnuose, Šiauliuose, Vilniuje, auginami ir mylimi profesionalių mūsų Mamų ir Tetų. Kita dalis vaikų, kuriais rūpinamės, gyvena savo šeimose, savo namuose. Apie 70 proc. šių vaikų gyvena gilioje socialinėje atskirtyje patirdami nepriteklių, smurtą ir nepriežiūrą. Dalis jų yra praradę tėvų globą“, – sakė Liudovika Pakalkaitė, SOS vaikų kaimai Lietuvoje paramos ir labdaros fondo vadovė.

„Mūsų prižiūrimiems vaikams labiausiai reikia profesionalios logopedų, pedagogų, psichologinės pagalbos. Vienam vaikui logopedo paslaugos per metus kainuoja iki 1500 eurų, psichologo ar psichoterapeuto užsiėmimai iki 3000 eurų per metus. Labai svarbu, kad po pamokų vaikai turėtų galimybę užsiimti popamokine veikla.“ – kalbėjo Liudovika Pakalkaitė.

SOS vaikų kaimų Lietuvoje prižiūrimi vaikai yra visų mūsų vaikai. Todėl SOS vaikų kaimai Lietuvoje kviečia Lietuvos žmones paremti teisę į tikrą vaikystę.

Žiūrėti video