SOS vaikų kaimai, didžiausia šeima Lietuvoje, globoja, rūpinasi ir prižiūri 1 000 vaikų. Dalis vaikų gyvena SOS šeimose auginami ir mylimi profesionalių SOS Mamų ir Tetų.  Kiti vaikai, auga savo šeimose, kurioms dėl skurdo, nepritekliaus, priklausomybių ar psichinės negalios reikia nuolatinės pagalbos.

Vaikams reikia visų mūsų paramos

Šiuo metu mūsų pagalba reikalinga 10 – čiai SOS vaikų kaime nuolatinėje globoje augantiems vaikams. 4  mergaitėms reikalingi dailės terapijos užsiėmimai, 2 vaikai galėtų pradėti lankyti baseiną ir išmoki plaukti, 4 berniukai pradėtų lankyti laisvo bėgimo treniruotes.

Visi vaikai patekę į SOS vaikų kaimą yra patyrę skaudžių traumų, todėl be intensyvių psichologų ir kitų specialistų pagalbos vaikams reikalingas tinkamas užimtumas ir aktyvi  popamokinė veikla, kuri skirta atrasti vaikų talentus, tinkamai leisti laiką ir ugdyti įgūdžius.

Vieno vaiko būrelio kaina  yra  40 eurų, todėl vienam vaikui metams reikalinga suma yra 480 eurų, o 10 – čiai vaikų metams reikalinga suma – 4800 eurų.

Skirdami kelis eurus tiesiogiai keisime vaikų gyvenimus

ADC Parking suteikia galimybę mokant už automobilių stovėjimą 1,2 ar 5 eurus paaukoti SOS vaikų kaimo vaikams, o mes surinktą sumą dvigubinsime. Juk daryti gerus darbus lengva.

 

Ačiū

www.adcarking.com