Jaunimo globa

SOS vaikų kaimai tėvų globos netekusiais jaunuoliais rūpinasi ne tik iki kol jie sulaukia formalios pilnametystės, bet tol, kol šeimos užnugario neturintys globotiniai iš tiesų atsistoja ant kojų. Jaunimo namų programų dalyviai – 18-os sulaukę arba savarankišką gyvenimą pradėti nusprendę jaunuoliai.

Sulaukę 16-os, SOS vaikų kaimo gyventojai gali persikelti į Jaunimo namus. Čia jie ruošiasi savarankiškam gyvenimui, pamažu gaudami vis daugiau laisvės, už tai reikalaujant vis didesnės atsakomybės.

Jaunimo namuose jaunuoliai mokosi gyventi savarankiškai, specialistai padeda pasiruošti suaugusiųjų gyvenimui. Jauniems žmonėms taip pat padedama įgyti išsilavinimą, įsitvirtinti darbo rinkoje.

Jaunimo namų globa ir priežiūra trunka tol, kol jaunas žmogus geba pats užsidirbti ir save išsilaikyti. Jaunuoliai čia būti gali iki 24-erių.

Didžiuojamės, kad visi Jaunimo namų gyventojai mokosi, o net trys ketvirtdaliai jų – ir mokosi, ir dirba.

Jaunuoliams labai svarbu įgyti gyvenimiškos, darbo patirties, turėti su kuo pasitarti, todėl visuomet labai laukiame darbo, praktikos pasiūlymų, mentorių ir patarėjų mūsų programų dalyviams.

 

Paremkite Jaunimo namus
Jaunimo namų istorija

 

 

Dalintis:


Mūsų veiklos

Šeimų stiprinimas

      Skaityti

Mūsų specialistai kasdien dirba su daugiau nei 300 sunkumus patiriančių šeimų, kuriose auga vaikai. Mūsų tikslas: užtikrinti jiems saugią aplinką ir pilnavertę vaikystę. Įvertinę vaiko poreikius…

Profesionali globa

      Skaityti

Profesionalūs globėjai – tai galimybė tėvų priežiūros netekusiam vaikui atsidurti mylinčioje ir dėmesingoje šeimoje, jaukiuose namuose. Profesionalūs globėjai vienu metu laikinai globoja…

SOS šeimos

      Skaityti

Inkilas – vieta, į kurią patenka dalis tėvų globos netekusių vaikų. Ši globos programa ypatinga tuo, jog dirbame ne tik su vaikais, bet ir stengiamės padėti jų tėvams juos susigrąžinti. Tėvai drauge su…

Visos mūsų veiklos