Šeimų stiprinimas

Mūsų specialistai  kasdien dirba su daugiau nei 300 sunkumus patiriančių šeimų, kuriose auga vaikai. Mūsų tikslas, kad visi vaikai augtų saugūs ir aprūpinti savo šeimose.

Norėdami neprarasti vaikų, tėvai šeimų stiprinimo centruose mokosi vėl atsistoti ant kojų: gauna naujų žinių, įgūdžių, kurių reikia auginti vaikus.

Atsiliepdami į kiekvienos šeimos poreikius aiškinamės, kodėl vaikui susidaro nesaugi aplinka ir kaip padėti tėvams tinkamai auginti savo vaikus:

  • įvardijame svarbiausias sprendžiamas problemas ir kuriame veiksmų planą, pasitelkiame specialistus: teisininkus, psichologus, priklausomybės ligų gydytojus, terapeutus ir net verslininkus.
  • Imdamiesi dirbti su šeima, įsipareigojame ilgalaikiams santykiams. Mūsų specialistai konsultuoja, motyvuoja ir palydi šeimas.

Taip sudarome visas sąlygas vaiko aplinkai gerinti. Mūsų socialinio darbo komandos dirba Vilniuje, Šiauliuose ir Varėnoje.

Taip pat SOS vaikų dienos centrai veikia Vilniuje, Šiauliuose, Alytuje ir Pivašiūnuose – čia sudėtingomis sąlygomis augantys vaikai randa saugią užuovėją, gali mokytis ir tobulėti.

 

 

Paremkite SOS šeimų stiprinimo programą
Šeimos stiprinimo istorija

 

 

Dalintis:


Mūsų veiklos

Šeimų stiprinimas

      Skaityti

Mūsų specialistai kasdien dirba su daugiau nei 300 sunkumus patiriančių šeimų, kuriose auga vaikai. Mūsų tikslas: užtikrinti jiems saugią aplinką ir pilnavertę vaikystę. Įvertinę vaiko poreikius…

Profesionali globa

      Skaityti

Profesionalūs globėjai – tai galimybė tėvų priežiūros netekusiam vaikui atsidurti mylinčioje ir dėmesingoje šeimoje, jaukiuose namuose. Profesionalūs globėjai vienu metu laikinai globoja…

SOS šeimos

      Skaityti

Inkilas – vieta, į kurią patenka dalis tėvų globos netekusių vaikų. Ši globos programa ypatinga tuo, jog dirbame ne tik su vaikais, bet ir stengiamės padėti jų tėvams juos susigrąžinti. Tėvai drauge su…

Visos mūsų veiklos