Padėkime Ukrainos vaikams ir šeimoms

Padėkime Ukrainos vaikams ir šeimoms iliustracija

Prisidėkite, jog Ukrainoje esantys vaikai ir šeimos, taip pat tie, kurie prieglobstį surado Lietuvos „SOS vaikų kaimuose“, ir toliau gautų visą reikiamą pagalbą.

„SOS vaikų kaimai Ukraina“ šiuo metu skiria visas jėgas, kad pavojuje atsidūrę vaikai ir šeimos būtų saugūs: rūpinasi vaikų ir šeimų relokacija, suteikia naujas apgyvendinimo vietas, rūpinasi maistu, vaistais ir kitais būtiniausiais daiktais. Jiems labai reikia visų mūsų pagalbos, kad darbai ir pagalba nenutrūktų ir būtų galima padėti kuo daugiau pavojuje atsidūrusių vaikų bei šeimų.

ŠIUO METU „SOS VAIKŲ KAIMAI UKRAINA“:

  • Tiesiogiai rūpinasi 177 tėvų netekusiais vaikais;
  • Padeda 64 000 vaikų, augančių kitų šeimų ar giminaičių globoje. Tiesioginis pavojus dėl karo yra iškilęs 16 000 iš jų;
  • Padeda 98 000 vaikų, augančių skirtinguose vaikų globos namuose Ukrainoje;
  • Dabar Ukrainoje yra 600 000 šeimų, kurioms reikia visos visuomenės pagalbos.

 

Tuo pačiu mūsų rūpesčio reikia Ukrainos šeimoms ir vaikams, kurie atvyko ar dar atvyks į Lietuvą. Šiomis šeimomis bei vaikais taip pat rūpinamės ir mes, Lietuvos „SOS vaikų kaimai“. Visiems tiems, kurie apsistojo ir dar apsistos „SOS vaikų kaimuose“, suteikiame saugų ir patogų prieglobstį, visas būtiniausias buities, higienos priemones, drabužius ir maistą, rūpinamės visa reikalinga specialistų, pavyzdžiui, psichologų, pagalba. Atvykusioms šeimoms bei vaikams yra reikalinga visakeriopa mūsų pagalba – ir sukuriant naują gyvenimo pagrindą, įprantant prie naujos aplinkos, ir stengiantis įveikti psichologinius karo pėdsakus.

Tam, kad galėtume ir toliau padėti Ukrainos „SOS vaikų kaimams“ bei Ukrainos šeimoms ir vaikams, kurie apsistojo Lietuvos „SOS vaikų kaimuose“, mums yra reikalinga Jūsų pagalba. Norėdami prisidėti, tą galite padaryti šiais būdais:

 

1. Pagalba Ukrainoje esančioms šeimoms

LPF SOS vaikų kaimų Lietuvoje draugija

Bankinis pavedimas LT157044060005141701

 

Pavedimas internetu   https://www.aukok.lt/projektai/Padekime-vaikams-ir-seimoms-Ukrainoje

 

2.    Pagalba Ukrainos šeimoms Lietuvoje

LPF SOS vaikų kaimų Lietuvoje draugija

Bankinis pavedimas LT067044060001193478

 

Pavedimas internetu  https://sos-vaikukaimai.lt/paremti/

 

3. Galėdami savanoriauti kreipkitės – HTTPS://SOS-VAIKUKAIMAI.LT/SAVANORIAUK/

Grąžinkime vaikams vaikystę

Tapkite šviesesnės ateities dalimi – padėkite mums grąžinti vaikams šeimą ir vaikystę paremdami SOS vaikus pasirinkta suma.

Noriu padėti