VšĮ Vilniaus SOS vaikų kaimas, vykdant Europos sąjungos finansuojamą projektą „Kompleksinės paslaugos šeimai Vilniaus mieste“ kviečia į mokymus tėvus auginančius specialiųjų poreikių turinčius vaikus.

Mokymai orientuoti į vaikų poreikių supratimą, emocinio bei fizinio ryšio su juo kūrimą. Mokymų tikslas padėti tėvams įgyti naujus įgūdžius siekiant patenkinti ne tik vaiko poreikius, bet ir nepamiršti bei atliepti visos šeimos poreikius.

Gerbiami Tėveliai Superherojai susibūrę prie šiltos rudeninės arbatos galėsite ne tik praktiškai susipažinti su įvairiomis terapijomis, kurios teigiamai skatina Jūsų vaiko vystymąsi bet ir skirti laiko savo jėgų regeneracijai, bei atgaivai. Tik už stiprių tėvų stovi stiprūs vaikai! Tad kviečiame pasisemti jėgų J

Mokymai vyks mažose grupėse iki 8 asmenų, todėl vietų skaičių ribotas. 

Mokymai vyks 1 kartą per savaitę, visa programos trukmė – 15 užsiėmimai. Užsiėmimo trukmė 2 val. Svarbu dalyvauti visoje programoje, po 2 pirmų užsiėmimų nauji dalyviai nebus priimami.

Pasibaigus mokymams mokymų dalyviai turės galimybę gauti tęstines individualias konsultacijas su specialistu.

Mokymų pradžia:

Mokymai tėvams auginantiems specialiųjų poreikių turinčius vaikus (autizmo spektro sutrikimas) 2019-10-02

Mokymai tėvams auginantiems specialių poreikių turinčius vaikus (dauno sindromas) 2019-11-05

Mokymai vyks VšĮ Vilniaus SOS vaikų kaimas, Ozo g. 37 13 namelis.

Visais rūpimais klausimais galima kreiptis į projekto koordinatorę Božena Narkun +370 601 97 480 arba el.paštu bozena.narkun@sos-org.lt