Aplink sostinę traukiniu – Vilniaus vaikų dienos centro džiaugėsi dienine stovykla

Aplink sostinę traukiniu – Vilniaus vaikų dienos centro džiaugėsi dienine stovykla iliustracija

Ar žinojote, kad Vilniaus apylinkėse galite pamatyti begalę įdomybių? O jeigu jas pamatytumėte keliaudami traukiniu? Pripažinkite – skamba, kaip vienas geriausių gyvenimo nuotykių. SOS vaikų kaimų Vilniaus vaikų dienos centro „Parama šeimai“ vaikai šią vasarą, liepos 13-17 dienomis, dalyvavo dieninėje stovykloje „Traukiniu aplink Vilnių“.

Net penkias dienas iš eilės, vaikais lankėsi vis kitoje vietovėje – Švenčionėliuose, Trakuose, Kaišiadoryse, suskaičiuos Žeimenos upės kilpas ir atsigaivins Pailgio ežere.

„Kasdien lankėmės vis kitoje vietoje – Kaišiadoryse, Švenčionėliuose, Trakuose, Naujojoje Vilnioje, Palemone. Ne tik domėjomės lankomais miesteliais bei jų istorija, bet ir patyrėme pačių įvairiausių nuotykių – gaminome kibinus, grojome muzikos instrumentais, šaudėme iš lankų, kopėme į piliavietę, mėgavomės vasariškomis maudynėmis. Kiekviena diena buvo skirtinga ir kupina pačių geriausių emocijų“, – sako Vilniaus vaikų dienos centro socialinė darbuotoja Kristina.

Įspūdžiai nugulė ir socialiniame tinkle Facebook.

Dieninės stovyklos metu buvo stiprinimi bendradarbiavimo ir bendravimo komandoje įgūdžiai, o kelionės įspūdžiai sugulė dienoraščiuose. Stovykla skirta emocinių, dėmesio bei elgesio sunkumus patiriantiems vaikams.

Stovykla „Traukiniu aplink Vilnių“ dalinai finansuojama Vilniaus miesto savivaldybės. Šios lėšos buvo panaudotos stovyklos transportui, edukacinėms veikloms bei priemonėms.

Grąžinkime vaikams vaikystę

Tapkite šviesesnės ateities dalimi – padėkite mums grąžinti vaikams šeimą ir vaikystę paremdami SOS vaikus pasirinkta suma.

Noriu Padėti