Augantis pagalbos poreikis nuo karo Ukrainoje bėgančioms šeimoms

Augantis pagalbos poreikis nuo karo Ukrainoje bėgančioms šeimoms iliustracija

„Su šlepetėmis, vienoje rankoje – dokumentai, kitoje – vaikas. Tokį paveikslą geriausiai prisimena nevyriausybinių organizacijų atstovai, sutikę pirmuosius Ukrainos žmones, atvykusius į Lietuvą kovo pradžioje, rašoma „SOS vaikų kaimų“ pranešime žiniasklaidai.

Karui besitęsiant jau aštuntą mėnesį, visuomenės susidomėjimas nelaimėje atsidūrusių ukrainiečių likimais šiek tiek atslūgo, sumažėjo ir galimybės padėti, tačiau tikrai ne ryžtas ir atjauta šaliai, kuri kovoja ne tik dėl savo laisvės ir išlikimo.

Labdaros ir paramos fondas „SOS vaikų kaimai“ apžvelgia pagalbą, kurią kartu su Lietuvos žmonėmis, jau pavyko suteikti ir ieško naujų galimybių kartu su institucijomis ir verslu – bėgančių ukrainiečių srautas atsinaujina iš okupuotų teritorijų Luhansko, Chersono ir Donecko srityse.“

Daugiau apie „SOS vaikų kaimų“ teikiamą pagalbą nuo karo Ukrainoje bėgančioms šeimoms, kviečiame paskaityti naujausiame Lrt.lt straipsnyje: https://www.lrt.lt/naujienos/lietuvoje/2/1787786/sos-vaiku-kaimai-beganciu-nuo-karo-srautas-lietuvoje-atsinaujina-o-pagalbos-poreikis-auga

 

Grąžinkime vaikams vaikystę

Tapkite šviesesnės ateities dalimi – padėkite mums grąžinti vaikams šeimą ir vaikystę paremdami SOS vaikus pasirinkta suma.

Noriu Padėti