Aukojimas tampa vis paprastesnis: „SOS vaikų kaimus“ galima paremti naudojantis bekontakčiais įrenginiais

Aukojimas tampa vis paprastesnis: „SOS vaikų kaimus“ galima paremti naudojantis bekontakčiais įrenginiais iliustracija

Kasmet visuomenė vis labiau gręžiasi į pažeidžiamiausią visuomenės sluoksnį – bėdoje atsidūrusius vaikus – ir stengiasi palengvinti jų kasdienybę bei padėti turėti galimybę džiaugtis vaikyste. Akivaizdu, kad aukojimo kultūra keičiasi – šalies gyventojai noriai skiria savo paramą kilniems tikslams bei įvairioms paramos organizacijoms. Su šiais teigiamais pokyčiais kinta ir aukojimo būdai. Vis labiau mažėjant grynųjų pinigų naudojimui, ieškoma galimybių ir įrankių, kaip kiekvienas norintis galėtų skirti paramą vaikams. Nuo šiol lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ ir „General Financing bankas“ suteiks galimybę paaukoti „SOS vaikų kaimams Lietuvoje“ vienu rankos judesiu: bekontakčiais įrenginiais.

Nevyriausybinė organizacija „SOS vaikų kaimai Lietuvoje“ teigia, kad vis labiau mažėjant grynųjų pinigų naudojimui, ieškojo galimybių bei įrankių, kaip kiekvienas norintis galėtų skirti paramą vaikams. Organizacija džiaugiasi, kad didžiosios Lietuvos įmonės – „Maxima“ ir „General Financing bankas“ – noriai sutiko prisidėti prie šios iniciatyvos ir veikiant kartu įgyvendintas toks inovatyvus sprendimas.

„Didžiuojamės būdami ilgalaikiais „SOS vaikų kaimų“ partneriais. Esame dėkingi jiems už kartu daromus gerus darbus. Taip pat dėkojame ir pirkėjams, kurie nelieka abejingi ir prisideda prie mūsų vykdomų socialinės atsakomybės projektų. Bekontakčių aukojimo įrenginių pagalba tai padaryti bus galima dar paprasčiau“, – sako „Maximos“ generalinė direktorė Jolanta Bivainytė.

Bekontakčius aukojimo įrenginius prekybos tinklo pirkėjai gali rasti didžiosiose „Maxima“ parduotuvėse esančiose savitarnos kasose. Norėdamas paaukoti, pirkėjas turės tik bankine kortele priliesti aukojimo įrenginį ir „SOS vaikų kaimams Lietuvoje“ bus pervestas 1 euras. Šių aukojimų skaičius nėra ribojamas. Ateityje planuojama tokių įrenginių kiekį didinti. Bekontakčius aukojimo įrenginius organizacijai suteikė „General Financing bankas“.

„Džiaugiamės jau ne pirmą kartą galėdami prisidėti prie visuomenei aktualių socialinių klausimų. Galimybės paaukoti mokant banko kortele sudarymas yra dar viena galimybė pritraukti lėšų saugiai globojamų vaikų aplinkai sukurti. Dauguma mūsų, pripažinkime, grynųjų pinigų su savimi nebesinešiojame / neturime, todėl net ir norėdami, paaukoti galime ne visada. Nuo dabar net ir neturėdami grynųjų galėsime paaukoti – vienas euras gali tapti didžiule pagalba bėdoje atsidūrusių vaikų ir šeimų gerove besirūpinančiam „SOS vaikų kaimai Lietuvoje“, – sako „General Financing banko“ rinkodaros departamento direktorė Ugnė Daubaraitė-Radikienė.

Pasak „SOS vaikų kaimai Lietuvoje“ rinkodaros ir komunikacijos vadovės Indrės Čepulytės, jiems svarbu ne tik aprengti ir pamaitinti vaiką, bet ir užtikrinti saugų ir laimingą jo gyvenimą. 70% Lietuvos „SOS vaikų kaimų“ organizacijos finansavimo sudaro valstybės ir savivaldybės biudžeto lėšos, o 30% trūkstamų lėšų yra renkamos iš Lietuvos įmonių ir žmonių paramos. Visa parama yra investuojama į vaiko papildomus individualius poreikius: terapijas, specialistus, pedagogus, tinkamą laisvalaikį, ugdomają ir medicininę pagalbą. Organizacija džiaugiasi, kad su visuomenės parama per trisdešimt gyvavimo metų jie ne tik į savarankišką gyvenimą išleido 350 jaunuolių, bet ir užaugino du Lietuvos čempionus. I. Čepulytė teigia, kad šalyje atsiranda aukojimo tradicija ir vis daugiau žmonių supranta, kad savo gerbūviu svarbu pasidalinti ir su kitais.

„Mūsų akimis, Lietuvos visuomenė niekada nebuvo abejinga svetimam skausmui. Ir nors pasaulinės aukojimo statistikos fone Lietuva neatrodo optimistiškai, daugybės žmonių dėmesio ir pagalbos dėka, mums pavyko šimtus Lietuvos vaikų ištraukti iš tikrai sudėtingų ir net kritinių gyvenimo sąlygų“ – pasakoja Indrė Čepulytė. – Šiandieninis visuomenės indėlis į geresnę mūsų visų ateitį yra labai svarus. Žinoma, reikia siekti ir to, kad paramos skyrimas būtų labai paprastas, greitas ir saugus procesas. Pastebėjome, kad žmonėms lengviausia, kai parama gali būti skiriama trumpuoju numeriu, pavedimu arba yra sudaromos galimybės tapti nuolatiniais aukotojais. Todėl tikime, kad bekontakčiai įrenginiai palengvins kiekvieno apsisprendimą prisidėti prie mūsų veiklos“.

Gyventojų teikiama parama jau daugybę metų yra labai reikšminga „SOS vaikų kaimų Lietuvoje“ veikloje, suteikianti ne tik finansinę, bet ir moralinę paskatą kasdieniam rūpesčiui tais Lietuvos vaikais, kuriems globos ir pagalbos reikia labiausiai: „SOS vaikų kaimai“ priima atsakomybę rūpintis tais vaikais, kurie negali augti socialiai tvirtose šeimose. Mes įsitikinę, kad laimingos, sveikos visuomenės pagrindas pirmiausia yra tvirta šeima. Todėl apsipirkdami, nepraleiskite progos prisidėti“.

Grąžinkime vaikams vaikystę

Tapkite šviesesnės ateities dalimi – padėkite mums grąžinti vaikams šeimą ir vaikystę paremdami SOS vaikus pasirinkta suma.

Noriu Padėti