Colgate socialinė iniciatyva „Mūsų šypsena – tai mūsų jėga!“

Colgate socialinė iniciatyva „Mūsų šypsena – tai mūsų jėga!“ iliustracija

„SOS vaikų kaimų“ Lietuvoje ilgalaikis partneris „Colgate“ šiais metais tęsia socialinę iniciatyvą:  Mūsų šypsena – tai mūsų jėga!“.

Jau kelis metus iš eilės „Colgate“ tiesiogiai prisideda prie geresnės vaikų kasdienybės. Socialine iniciatyva norima įkvėpti vaikus atrasti bei ugdyti jų paslėptus talentus.

Ši iniciatyva vyks visoje Lietuvoje 2022.07.20 – 09.30 dienomis.

„Colgate“ puoselėjamos vertybės – rūpestis, sąžiningumas drąsą ir visų svarbiausia – optimizmas. Socialine iniciatyva „Colgate Palmolive“ prisideda prie Lietuvos bendruomenės vaikų ateities kūrimo. Norime pakviesti ir Jus įsileisti „Colgate“ į savo kasdieninį gyvenimą bei prisidėti prie vaikų talentų atradimo bei ugdymo. Kartu mes galime daugiau!

„Colgate-Palmolive“ yra bendrovė, kuri visose situacijoje yra pasiryžusi veikti su užuojauta, sąžiningumu, aukšta etika, gerbti kitus ir vertinti skirtumus. Bendrovė yra įsipareigojusi saugoti globalią aplinką, stiprinti bendruomenes, kuriose gyvena ir dirba „Colgate-Palmolive“ žmonės.

Grąžinkime vaikams vaikystę

Tapkite šviesesnės ateities dalimi – padėkite mums grąžinti vaikams šeimą ir vaikystę paremdami SOS vaikus pasirinkta suma.

Noriu Padėti