Geros dienos receptas: kava, kruasanas ir pagalba vaikams

Geros dienos receptas: kava, kruasanas ir pagalba vaikams iliustracija

Nuo gruodžio pradžios visi stabtelėję degalinių tinkle „Trevena“ ir mėgavęsi „Fresh“ krusanu su kava, prisidėjo, kad 1000 vaikų, kuriais rūpinasi „SOS vaikų kaimų Lietuvoje“, galėtų gauti jiems gyvybiškai svarbią specialistų pagalbą. Bendra suaukota suma: 2000 eurų.

„Dauguma vaikų, kuriais rūpinasi mūsų organizacija, savoje aplinkoje yra patyrę ar patiria socialinę atskirtį, nepriteklių, smurtą ir nepriežiūrą. Nemažai jų yra apleisti biologinių tėvų. Šie vaikai gyvena SOS kaimuose įsikūrusiose šeimose, globojami profesionalių Mamų ir Tetų – taip jiems užtikrinama šeimyniška aplinka ir šiluma, tačiau patirtų traumų pasekmės gydomos labai sunkiai. Profesionali specialistų pagalba yra būtina norint, kad vaikas atsitiestų. Laiku suteikta specialistų pagalba gali leisti patirti tinkamą vaikystę, prisidėti ugdant savarankiškumą, – sakė „SOS vaikų kaimai Lietuvoje“ vadovė Liudovika Pakalkaitė.

Vienam vaikui terapiniai susitikimai su psichologu mėnesiui kainuoja apie 120 eurų, tokių susitikimų reikia nuolatos, gali tekti ir keletą metų lankytis, kad skriaustas vaikas galėtų pradėti vėl pasitikėti savimi ir aplinkiniais.

„Mes iš visos širdies dėkojame visiems, kas mėgaujasi kava ir kruasanu Trevenos degalinėse ir prisideda, kad vaikų gyvenimas keistųsi. Juk šie vaikai – yra visų mūsų vaikai“, – sakė L.Pakalkaitė.

Grąžinkime vaikams vaikystę

Tapkite šviesesnės ateities dalimi – padėkite mums grąžinti vaikams šeimą ir vaikystę paremdami SOS vaikus pasirinkta suma.

Noriu Padėti