Globėjų patirties mainų renginys

Projektas Nr. LLI-405 / Lat-Lit SOS FGA
Globėjų patirties mainų renginys iliustracija

2019-05-28 Bauskėje įvyko renginys, skirtas gerinti socialinės paramos paslaugų teikimą ir jų prieinamumą globėjų, įtėvių šeimoms Šiaulių apskrityje. Renginys vyko įgyvendinant tarpregioninį Latvijos-Lietuvos projektą „Globėjų ir įtėvių socialinės paramos paslaugų prieinamumo ir efektyvumo gerinimas siekiant sustiprinti jų galimybes apsaugoti ir auklėti pažeidžiamus vaikus“.

Šeimų patirties mainų renginyje buvo organizuojami mokymai 40 globėjų, įtėvių šeimų iš Šiaulių apskrities, gyvai pristatyta budinčių globotojų iš Bauskės patirtis, globėjai ir įtėviai lankėsi Bauskės globos centre, susipažino su vaikų, gyvenančių SOS vaikų kaime Bauskėje šeimos modelio globos ypatumais. Renginio metu buvo aplankyta Rundalės pilis. Globėjai puikiai įvertino kartu praleistą laiką, džiaugiasi, kad gali pasidalinti patirtimi su globėjais iš Latvijos, įvertinti abiejų šalių globos sutemos privalumus ir trūkumus.

Renginį organizavo SOS VAIKŲ KAIMŲ Lietuvoje draugijos projekto vadovė Jurgita Joniškienė ir atvejo vadybininkė Roberta Augienė.

* Projekto „Nr. LLI 405/ Lat–Lit SOS FGA“

Šis dokumentas parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio dokumento turinį atsako SOS Vaikų kaimų Lietuvoje draugija. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.

Projektas „Globėjų ir įtėvių socialinės paramos paslaugų prieinamumo ir efektyvumo gerinimas siekiant sustiprinti jų galimybes apsaugoti ir auklėti pažeidžiamus vaikus“.

 

 

Grąžinkime vaikams vaikystę

Tapkite šviesesnės ateities dalimi – padėkite mums grąžinti vaikams šeimą ir vaikystę paremdami SOS vaikus pasirinkta suma.

Noriu Padėti