„Sistemų valdymo konsultacijos“ neatlygintinai pasirūpino SOS vaikų kaimų dokumentų valdymo sistemos įdiegimu

„Sistemų valdymo konsultacijos“ neatlygintinai pasirūpino SOS vaikų kaimų dokumentų valdymo sistemos įdiegimu iliustracija

Vis daugiau Lietuvos įmonių pastebi labiausiai pažeidžiamą nevyriausybinių organizacijų sektorių ir sutinka padėti neatlygintinai. Viena jų – UAB „Sistemų valdymo konsultacijos“ – patys kreipėsi į mūsų organizaciją ir pasiūlė įsidiegti dokumentų valdymo sistemą.

„Mūsų įmonė kiekvienais metais turi gražią tradiciją padaryti kuo daugiau gerų darbų. Įmonės veiklos politikoje akcentuojame veiklą, veikiančią labdaros bei savanorystės pagrindu. Siekiame, kad kiekvienas darbuotojas jaustų socialinę atsakomybę ir, pirmiausiai, pradėtų nuo savęs“, – apie tai, kodėl nusprendė padėti „SOS vaikų kaimai Lietuva“ organizacijai pasakojo „Sistemų valdymo konsultacijos“ (toliau – SVK) įmonės direktorė Inesa Maziukienė.

Atsižvelgdami į SOS vaikų kaimai Lietuvoje poreikius dėl dokumentų procesų suvaldymo ir kontrolės, SVK pasiūlė įsidiegti Dokumentų valdymo sistemą. Kartu suteikė visas reikalingas licencijas, apmokė darbuotojus, konsultavo, kaip dirbti su sistema bei suteikė daug kitų papildomų paslaugų. Visas procesas truko beveik pusmetį, o pinigine išraiška atsiėjo apie 10 tūkst. eurų.

I.Maziukienė pabrėžia, kad tai, jog dokumentų valdymo sistema yra naudingas organizacijų efektyvumą didinantis sprendimas, rodo daugelio įmonių patirtis, atlikti tyrimai bei rezultatų analizės. Įdiegus šią sistemą, įmonėje ne tik nebereikia vietos fiziniams dokumentams laikyti, bet yra padidinamas ir jų saugumas, o darbuotojai turi daugiau laiko tiesioginiams darbams, todėl didėja komandos darbo produktyvumas.

„Matome labai daug šios sistemos pliusų: lengva rasti reikiamus dokumentus, aiškiai matoma dokumento koregavimo istorija, jį tvirtinantys asmenys, ruošimo eiga ir vykdymo istorija, galima nustatyti reikiamas veiklas, susijusias su dokumento vykdymu, efektyvesnė dokumentų, kuriems reikalingas tolimesnis vykdymas, kontrolė. Taip pat mažėja popieriaus ir kitų reikalingų priemonių poreikis, tad saugome aplinką. Be to, atsiranda nuotolinio darbo galimybė, nes visi darbuotojui reikalingi dokumentai yra pasiekiami iš bet kurios pasaulio vietos“.

Pasak SVK direktorės, šiuolaikiniame pasaulyje itin svarbu, kad kiekviena įmonė būtų socialiai atsakinga. Sparčiai augant vartojimui, masiškai ir neracionaliai naudojami gamtos ištekliai. Socialinė nelygybė turi tiesioginę žalą šiandienos ir ateities visuomenei bei aplinkai.

„Verslas turi būti veikiantis ir žinantis bei suvokiantis šias problemas. Labai svarbu, kad įmonės įsipareigotų priimti socialiai atsakingus sprendimus ir veiklą vykdytų taip, kad ji būtų naudinga ne tik pačiai įmonei, bet ir visuomenei, – teigia Inesa Maziukienė. – Tik tokiu būdu bendromis visų pastangomis galime kurti pasaulį, kurio pagrindiniai svertai būtų ekologija, socialinis teisingumas, veiksmų sąmoningumas bei kitos vertybės.“

AČIŪ „Sistemų valdymo konsultacijos“!

Grąžinkime vaikams vaikystę

Tapkite šviesesnės ateities dalimi – padėkite mums grąžinti vaikams šeimą ir vaikystę paremdami SOS vaikus pasirinkta suma.

Noriu Padėti