Skirti paramą „SOS vaikų kaimams“ nuo šiol bus galima keliaujant su „Bolt“

Skirti paramą „SOS vaikų kaimams“ nuo šiol bus galima keliaujant su „Bolt“ iliustracija

Speciali kategorija, skirta paramai vaikams.

Nuo šiol prisidėti prie SOS vaikų kaimų galite ir kitaip. „Bolt“ savo mobilioje programėlėje sukūrė specialią kelionių kategoriją – „0,50 € parama vaikams“. Rinkdamiesi šią kategoriją 0,50 € nuo kelionės kainos automatiškai skirsite paramai humanitarinei pagalbai Ukrainoje nukentėjusiems ir grėsmėje atsidūrusiems vaikams bei šeimoms – radusioms prieglobstį Lietuvoje.

Paramos suma (0,50 €) yra iš karto pridėta prie kelionės kainos. Norėdami paskatinti keleivius rinktis važiavimą skiriant paramą vaikams – pirmąją paramos projekto savaitę, keleivių surinktą paramos sumą „@Bolt“ padvigubins!

“SOS vaikų kaimai“ šiuo metu rūpinasi 226 iš Ukrainos atvykusiu asmeniu: 103 suaugusiųjų ir 123 vaikų, iš kurių net 17 vaikų reikalinga papildoma pagalba dėl emocinių sutrikimų. Nuo karo siaubo pabėgusiems vaikams ir suaugusiems su teikiame apgyvenimą, kasdienę humanitarinę (maistas, asmeniniai daiktai ir priemonės, gyvenimo reikmenys, vaistai), psichologinę ir emocinę pagalbą, rūpinasi teisiniais, užimtumo ir įdarbinimo klausimais.

Daugiau informacijos apie socialinę iniciatyvą: https://blog.bolt.eu/lt/bolt-pristato-specialia-keliones-kategorija-skirta-rinkti-paramai-nukentejusiems-nuo-karo-ukrainoje/

Grąžinkime vaikams vaikystę

Tapkite šviesesnės ateities dalimi – padėkite mums grąžinti vaikams šeimą ir vaikystę paremdami SOS vaikus pasirinkta suma.

Noriu Padėti