Socialinė iniciatyva „Mūsų šypsena – tai mūsų jėga!“

Socialinė iniciatyva „Mūsų šypsena – tai mūsų jėga!“ iliustracija

Džiaugiamės, kad jau trečius metus iš eilės bendradarbiaujame su „Colgate“ prekiniu ženklu. Gera, kad kartu darome vaikų gyvenimus laimingesnius!

Šiandien, kai pasaulis gyvena didelėje įtampoje, COLGATE siunčia stiprią žinutę – padėkime vaikams turėti galimybę augti, mokytis bei atrasti savo talentus.

Socialine iniciatyva „Mūsų šypsena – tai mūsų jėga“ norima įkvėpti žmones keisti pasaulį ir daryti jį geresne vieta augti mūsų vaikams. Į kasdienį savo gyvenimą kviečiame įsileisti „COLGATE“ puoselėjamas vertybes – optimizmą, sąžiningumą, rūpestį ir drąsą.

Iniciatyva socialiniame tinkle Facebook.

COLGATE PALMOLIVE komanda yra pasirengusi remti Lietuvos bendruomenę, kurioje mes gyvename ir dirbame. Todėl kartu su COLGATE norime suteikti pagalbą tiems vaikams, kurie neturi galimybės atrasti savo talentų ir juos auginti. Norime, kad šypsena puoštų jų veidus – juk vaikai yra mūsų ateitis!

Tikime, kad kiekvienas turi teisę turėti geresnę ateitį, apie kurią galvojant kyla noras šypsotis.

Prisidėkite prie šios gražios iniciatyvos įsigydami „Colgate“ produktus.

„Colgate-Palmolive“ yra bendrovė, kuri visose situacijoje yra pasiryžusi veikti su užuojauta, sąžiningumu, aukšta etika, gerbti kitus ir vertinti skirtumus. Bendrovė yra įsipareigojusi saugoti globalią aplinką, stiprinti bendruomenes, kuriose gyvena ir dirba „Colgate-Palmolive“ žmonės.

SOS vaikų kaimai – didžiausia šeima Lietuvoje, globojanti 1000 vaikų ir padedanti jiems turėti galimybę džiaugtis vaikyste. Siekiame kiekvienam mūsų šalies vaikui sukurti aplinką, tinkamą saugiai augti ir formuotis: šeimoje, bendruomenėje ir visuomenėje. Esame vienintelis fondas, kuris bėdoje atsidūrusiems vaikams teikia įvairiapusišką pagalbą ir net 7 skirtingas paslaugas: nuolatinę globą, trumpalaikę globą, jaunimo namus, globos centrą, pagalbą rizikos šeimoms, dienos centrus ir advokaciją. Mūsų misija yra, kad kiekvienas vaikas augtų šeimoje, todėl mums svarbu ne tik aprengti ir pamaitinti vaiką, bet ir užtikrinti saugų ir laimingą jo gyvenimą. Užauginę dvi jaunuolių kartas šiuo metu į savarankišką gyvenimą išlydėjome net 350 jaunuolių.

Grąžinkime vaikams vaikystę

Tapkite šviesesnės ateities dalimi – padėkite mums grąžinti vaikams šeimą ir vaikystę paremdami SOS vaikus pasirinkta suma.

Noriu Padėti