SOS vaikų kaimai ragina tapti nuolatiniais rėmėjais skambučių metu

SOS draugų klubas
SOS vaikų kaimai ragina tapti nuolatiniais rėmėjais skambučių metu iliustracija

Dažniausiai SOS vaikų kaimų komandas, raginančias tapti SOS draugų klubo nariais, galima buvo sutikti prekybos centruose bei parduotuvėse. Karantino laikotarpiu saugome tiek savo komandas, tiek ir visus aplinkinius, tad nenustebkite jei sulauksite mūsų skambučio, kurio metu pasiūlysime tapti nuolatiniu mūsų organizacijos rėmėju ir kiekvieną mėnesį prisidėti kuriant šviesesnę ateitį net 1000 vaikų, kuriais rūpinasi SOS vaikų kaimai Lietuvoje.

Visus kontaktus gauname tik rekomendacijų būdu iš jau esamų SOS draugų klubo narių. Mes niekuomet skambučio metu neprašome Jūsų mokėjimo duomenų, nes aukotoju tampate patys užpildę visą informaciją mūsų internetiniame puslapyje. Mūsų puslapis ir mokėjimo sistema atitinka aukščiausius saugumo reikalavimus, tad Jūsų pateikiami duomenys yra visiškai saugūs. Daugiau informacijos apie SOS draugų klubą bei informaciją kaip tapti nuolatiniu rėmėju galite rasti ČIA.

Grąžinkime vaikams vaikystę

Tapkite šviesesnės ateities dalimi – padėkite mums grąžinti vaikams šeimą ir vaikystę paremdami SOS vaikus pasirinkta suma.

Noriu Padėti