„SOS vaikų kaimų“ socialinė iniciatyva padės pirmokams drąsiau pasitikti mokslo metus

„SOS vaikų kaimų“ socialinė iniciatyva padės pirmokams drąsiau pasitikti mokslo metus iliustracija

Pirmokėliams nauji mokslo metai – tai ne tik džiaugsmas ir atradimai, bet ir jaudulys pirmą kartą praveriant mokyklos duris. Kad vaikai mažiau nerimautų ir drąsiau žengtų šį žingsnį, organizacija „SOS vaikų kaimai“ pradėjo naują socialinę iniciatyvą. Jos metu mokyklas jau baigę „SOS vaikų kaimų“ globotiniai siunčia linkėjimus pirmokėliams.

„SOS vaikų kaimų“ rinkodaros ir komunikacijos vadovė, Indrė Čepulytė sako, jog būsimiems pirmokams labai svarbu išgirsti kuo daugiau drąsinančių žodžių apie mokyklą. „Tai ne tik graži iniciatyva, bet ir svarbus įrankis, padedantis vaikui pasiruošti naujiems potyriams. Psichologinis nusiteikimas didele dalimi lemia pirmuosius vaiko įspūdžius mokykloje bei tolesnę jo adaptaciją prie naujos aplinkos. Todėl stengiamės kaip galėdami įkvėpti savo mažylius, kad mokykla ir visi jos iššūkiai jų ne gąsdintų, o domintų ir džiugintų“, – sako I.Čepulytė.

Išgirsti sveikinimus ir palaikyti „SOS vaikų kaimų“ pirmokus gali kiekvienas norintis, apsilankęs čia. Taip pat internetinėje platformoje visi geros valios žmonės gali aukoti pinigus, kurie bus skirti vaikų mokyklinėms reikmenimis ir specialistų pagalbai įsigyti. „Spalvinga pieštukinė, kuprinė su mylimais filmuko herojais, naujoviški flomasteriai – mums tai tik daiktai, o vaikui tai – priemonės, skatinančios atsiverti fantazijų pasauliui. Trokštame, kad mūsų pirmokėliai į mokyklą žengtų gerai nusiteikę ir nekantraujantys išbandyti viską, kas nauja“, – šypsosi I.Čepulytė.

„SOS vaikų kaimų“ nuotr./Palaikymas pirmokams Iniciatyvos internetinėje svetainėje visi norintys gali palikti savo palinkėjimą, kurį „SOS vaikų kaimų“ darbuotojai perskaitys būsimiems pirmokams. Svetainės lankytoja Irena rašo: „Mieli pirmokėliai, tikriausiai vis dažniau neramiai pamąstote, kaip bus ten, mokykloje. Noriu nuraminti ir nudžiuginti – atsivers naujas, įdomus pasaulis! Jame bus visko: tikrų tikriausių pamokų, mokytojų, naujų draugų, įvairių iššūkių… būkite drąsūs, tikėkite savimi, neišsigąskite klaidelių ir jums pasiseks!“.

Buvęs „SOS vaikų kaimų“ globotinis Gytis vaizdo sveikinime pirmokėliams prisipažįsta pats labai bijojęs pirmųjų žingsnių mokykloje. „Aš labai jaudinausi, labai bijojau, bet labai buvau užsidegęs ir norėjau eiti į pirmą klasę. Žinokit vieną, mano mieli būsimi pirmokai, kad drąsa ir ryžtas padės jums šiame kelyje“, – drąsina vaikus Gytis. O ko mokslo metų proga nedrąsiems pirmokėliams palinkėsite jūs?

Kviečiame pasiklausi ko linki „SOS vaikų kaimų“ globotiniai, kurie jau baigė mokyklas.

Daugiau informacijos rasite čia.

Grąžinkime vaikams vaikystę

Tapkite šviesesnės ateities dalimi – padėkite mums grąžinti vaikams šeimą ir vaikystę paremdami SOS vaikus pasirinkta suma.

Noriu Padėti