Vaikų ateitis yra TAVO rankose

Vaikų ateitis yra TAVO rankose iliustracija

Mes – SOS vaikų kaimai – esame didžiausia šeima Lietuvoje, besirūpinanti 1000 vaikų ir padedanti jiems turėti galimybę džiaugtis vaikyste. Siekiame kiekvienam mūsų šalies vaikui sukurti aplinką, tinkamą saugiai augti ir formuotis: šeimoje, bendruomenėje ir visuomenėje. Mums svarbu ne tik aprengti ir pamaitinti vaiką, bet ir užtikrinti saugų ir laimingą jo gyvenimą. Tam, kad vaikas būtų atviras pasauliui ir turėtų svajonių svarbu laiku suteikti reikalingą specialistų – psichologų, logopedų, kaniterapeutų, pedagogų – pagalbą.

1000 SOS vaikų kaimų globojamų vaikų reikalinga mokymosi pagalba

Penkiems vaikams šis rugsėjis bus kitoks. Pirmą kartą mokyklos duris pravers du būsimi pirmokai, o penkiems jaunuoliams tai bus paskutinieji mokslo metai. Vaikams reikalingos ne tik mokyklinės priemonės (sąsiuviniai, rašikliai, pieštukai, pratybų sąsiuviniai, kuprinės ir pan.) bet ir įvairių specialistų konsultacijos: pedagogų, logopedų, psichologų, mokymosi kursai.

Ugnės kelias link emocinės gerovės

Šiemet į pirmą klasę besiruošianti Ugnė SOS vaikų kaime su SOS mama gyvena jau keletą metų. Pradžia buvo nelengva – mergaitė į mūsų globą pateko iš sudėtingų gyvenimo sąlygų: su alkoholio nevengiančia biologine mama ji glaudėsi apleistame bute, nuolat juto alkį, nelankė darželio. Ugnė neturėjo jokių socialinių įgūdžių, jautėsi nesaugi ir nemylima. Ji ne tik bijojo žmonių, bet ir nerišliai kalbėjo: sunkiai tarė žodžius, nes vienintelė jos mokymo priemonė buvo televizorius.

Po ne vieno apsilankymo pas psichologę mergaitė ėmė vis labiau atsiverti: dažniau nusišypsodavo, ėmė bendrauti su SOS mama bei kartu gyvenančiais vaikais. Lankydama priešmokyklinę grupę ji kartą per savaitę apsilankydavo ir pas logopedę – ši dar labiau padėjo Ugnei pagyvinti savo kalbą ir aiškiai bendrauti tiek su bendraamžiais, tiek su suaugusiaisiais.

Šio rugsėjo septynmetė laukia su nekantrumu. Mergaitė namuose jau kuris laikas mėgsta įvairius darbelius lipdyti iš plastilino, todėl tai pastebėjusi SOS mama, tikisi turėti galimybę Ugnę leisti į keramikos būrelį.

Tik su Jūsų pagalba galime sukurti geresnę vaikų ateitį

Kiekvienam vaikui yra reikalinga individuali ir, svarbiausia, nuosekli bei nepertraukiama specialistų pagalba. Tik užtikrinus, kad vaikui laiku bus suteikta visa reikalinga pagalba galima tikėtis, kad užaugs drąsi, savimi pasitikinti ir emociškai stabili asmenybė.

Vaikų ateitis yra kiekvieno iš mūsų rankose. AČIŪ, kad esate kartu!

1471 – 2 EUR

Pakeisti vaikų ateitį galite ČIA.

Grąžinkime vaikams vaikystę

Tapkite šviesesnės ateities dalimi – padėkite mums grąžinti vaikams šeimą ir vaikystę paremdami SOS vaikus pasirinkta suma.

Noriu Padėti