Viešoji įstaiga „Vilniaus SOS vaikų kaimas“ perka 1 penkių kambarių butą

Viešoji įstaiga „Vilniaus SOS vaikų kaimas“ perka 1 penkių kambarių butą iliustracija

Viešoji įstaiga „Vilniaus SOS vaikų kaimas“ Bendruomeninių vaikų globos namų steigimui, naudojant Europos Sąjungos fondų lėšas, skelbiamų derybų būdu perka 1 (vieną) penkių kambarių butą Vilniaus miegamuosiuose mikrorajonuose: Pilaitės/ Verkių seniūnijose ar kituose Vilniaus mikrorajonuose.

Vienas gyvenamosios paskirties 5 kambarių butas (apie 120 kv. m. naudingo ploto, ne mažiau 4 miegamųjų kambarių (trys miegamieji negali būti mažesni kaip 12 kv. m) arba jei bute yra mažiau nei 4 miegamieji kambariai ar ne visų miegamųjų plotas yra ne mažesnis kaip 12 kv. m, tačiau yra galimybė pakeisti išplanavimą, Vilniaus miegamuosiuose mikrorajonuose: Pilaitės/ Verkių seniūnijos teritorijoje ar kituose Vilniaus mikrorajonuose.

Paraiškos priimamos iki vasario 1 d. 15 val.

Pirkimo sąlygos

Viešinimo skelbimas

Informacija apie Pirkimą taip pat skelbiama Vilniaus miesto savivaldybės interneto svetainėje www.vilnius.lt ir organizacijos „SOS vaikų kaimai Lietuvoje“  interneto svetainėje www.sos-vaikukaimai.lt (skiltyje Naujienos).

Grąžinkime vaikams vaikystę

Tapkite šviesesnės ateities dalimi – padėkite mums grąžinti vaikams šeimą ir vaikystę paremdami SOS vaikus pasirinkta suma.

Noriu Padėti