Viešoji įstaiga „Vilniaus SOS vaikų kaimas“ perka 2 penkių kambarių butus

Viešoji įstaiga „Vilniaus SOS vaikų kaimas“ perka 2 penkių kambarių butus iliustracija

Viešoji įstaiga „Vilniaus SOS vaikų kaimas“ Bendruomeninių vaikų globos namų steigimui, naudojant Europos Sąjungos fondų lėšas, skelbiamų derybų būdu perka 2 (du) penkių kambarių butus Vilniaus miegamuosiuose mikrorajonuose: Pilaitės/ Verkių seniūnijose ar kituose Vilniaus mikrorajonuose.

Du gyvenamosios paskirties 5 kambarių butai (apie 120 kv. m. naudingo ploto, ne mažiau 4 miegamųjų kambarių (trys miegamieji negali būti mažesni kaip 12 kv. m) arba jei bute yra mažiau nei 4 miegamieji kambariai ar ne visų miegamųjų plotas yra ne mažesnis kaip 12 kv. m, tačiau yra galimybė pakeisti išplanavimą, Vilniaus miegamuosiuose mikrorajonuose: Pilaitės/ Verkių seniūnijos teritorijoje ar kituose Vilniaus mikrorajonuose.

Paraiškos priimamos iki rugpjūčio 29 d. 15 val.

Pirkimo sąlygos

Viešinimo skelbimas

Informacija apie Pirkimą taip pat skelbiama Vilniaus miesto savivaldybės interneto svetainėje www.vilnius.lt ir organizacijos „SOS vaikų kaimai Lietuvoje“  interneto svetainėje www.sos-vaikukaimai.lt (skiltyje Naujienos).

Grąžinkime vaikams vaikystę

Tapkite šviesesnės ateities dalimi – padėkite mums grąžinti vaikams šeimą ir vaikystę paremdami SOS vaikus pasirinkta suma.

Noriu Padėti