Nuolatinio aukojimo sąlygos

Nuolatinė parama gaunama sudarius periodinio mokėjimo sutartį banko padalinyje, užpildžius popierinę anketą arba SOS vaikų kaimų Lietuvoje internetinėje svetainėje

Visais šiais būdais sudarytą nuolatinio aukotojo periodinio mokėjimo sutartį skirti mėnesinę paramą SOS vaikų kaimo vaikams galima keisti ir bet kada nutraukti pasikeitus Jūsų planams ir prioritetams. Daugiau informacijos apie SOS draugų klubą galite rasti ČIA.

Periodinio aukojimo sutarties pakeitimai

Pasikeitus aplinkybėms galima keisti periodinio mokėjimo sumą, laikotarpį, banko sąskaitos numerį ir t.t. Norint daryti pakeitimus, prašome parašyti elektroninį laišką į DRAUGU-KLUBAS@SOS-ORG.LT  nurodant, kokius pakeitimus pageidaujate atlikti. Taip pat prašome parašyti aukojančio asmens vardą, pavardę ir banko sąskaitos numerį, iš kurios yra aukojama.

Kaip sustabdyti periodinį aukojimą?

Norint sustabdyti periodinį aukojimą, prašome parašyti elektroninį laišką į DRAUGU-KLUBAS@SOS-ORG.LT ir nurodyti aukojančio asmens vardą, pavardę ir banko sąskaitos numerį, iš kurios yra aukojama. Jei užsiregistravote aukoti mūsų internetiniame puslapyje naudodami bankinę kortelę, tuomet prašome nurodyti keturis paskutinius banko kortelės numerio skaitmenis.

Periodinį mokėjimą rekomenduojame visuomet nutraukinėti tiesiogiai per mus, o ne internetinėje bankininkystėje, nes kartais iš bankų negauname informacijos apie nutraukimus. Tokiais atvejais automatiniai nuskaitymai nevyksta, tačiau ir toliau gaunate e.sąskaitas.

Ar galima susigrąžinti paaukotus pinigus?

Gautos aukos nėra grąžinamos. Tačiau esant ypatingoms aplinkybėms ir įvertinus konkrečią situaciją yra įmanoma susigrąžinti paskutinio mėnesio įmoką. Susisiekus su SOS vaikų kaimais ir gavus patvirtinimą kad konkrečiu atveju bus įmanoma susigrąžinti paskutinio mėnesio įmoką, prašome atsiųsti užpildyto ir pasirašyto laisvos formos prašymo kopiją, kuriame nurodoma nurodoma aukos grąžinimo priežastis, aukojančio asmens vardas, pavardė ir banko sąskaitos numeris, iš kurios yra aukojama, nurodytais kontaktais: DRAUGU-KLUBAS@SOS-ORG.LT