„Oriflame kosmetika”: nuo rėmėjo iki partnerio

Geg 31, 2017

Jau daugiau nei penkerius metus ištikimas mūsų draugas ir partneris – UAB „Oriflame kosmetika“. Drąsiai vadiname šį prekės ženklą ir jo komandos narius partneriais, nes tai, ką darome drauge – kur kas daugiau, nei rėmimas. Kartu su „Oriflame kosmetika“ į partnerystės veiklas sėkmingai įtraukiame įmonės darbuotojus, klientus ir partnerius – taip ne tik galime nuveikti daugiau vaikų labui, bet ir prisidėti prie įmonės socialinės atsakomybės vystymo, skatinti ir motyvuoti darbuotojus, siekti įmonei svarbių tikslų.

„Nuo pat kompanijos įkūrimo norėjome būti atsakinga visuomenės dalimi. Bendradarbiavimas su „SOS vaikų kaimais“ leidžia mums padėti patiems silpniausiems, patiems pažeidžiamiausiems. Daug bendraujame su vaikais, mūsų darbuotojai juos lanko, organizuoja bendras veiklas – tai praturtina ne tik vaikų, bet ir mūsų gyvenimus, jaučiamės prisidedantys prie itin svarbaus tikslo, tampame glaudesne, vieningesne komanda“, – sakė UAB „Oriflame kosmetika“ generalinė direktorė Irina Tikhonova.

„Oriflame kosmetika“ skatina klientus prisidėti prie iniciatyvos įsigyjant prekes, už kurias surinktos pajamos atitenka „SOS vaikų kaime“ augantiems vaikams, įmonė aktyviai remia ir vaikų veiklas bei tobulėjimą: kasmet aukoja jiems pinigų, dovanoja dovanas, renka aukas savo renginiuose, ragina savo klientus tapti „SOS vaikų kaimų“ rėmėjais.

Įmonės specialistai mūsų mamas ir mergaites moko moteriškumo ir grožio paslapčių specialiai joms rengiamose grožio mokyklose, kviečia vaikus į įvairius renginius ir stengiasi padėti jiems pažinti pasaulį.

„Mes labai vertiname tokią partnerystę – ji gali be galo daug duoti tiek mūsų vaikams, tiek ir partneriams. Visuomet stengiamės projektus ir idėjas pritaikyti prie partnerio veiklos srities ir stipriųjų pusių. Taip, veikdami kartu, užmezgame stiprų ryšį, kuris leidžia vaikams bendrauti, mokytis ir tobulėti“, – teigia „SOS vaikų kaimų“ vadovė Liudovika Pakalkaitė.

Dalintis:


Vaikų istorijos

Aštuonmetė Aistė išmoko pasitikėti savimi ir ją supančiais žmonėmis

      Skaityti

Aistei šiandien – aštuoneri. Drauge su SOS broliais ir seserimis ji auga SOS vaikų kaime. Ankstyvoje vaikystėje praradusi tėvus, šiandien svarbiausiu žmogumi pasaulyje Aistė laiko SOS mamą Vilmą…

Padėjome artimiausio žmogaus netekusiam vienuoliktokui atsistoti ant kojų

      Skaityti

Jaunimo namai – užuovėja ir atrama pirmuosius savarankiškus žingsnius žengti mėginantiems sudėtingomis sąlygomis augusiems jaunuoliams. Čia specialistai padeda jiems mokytis gyventi savarankiškai…

„Oriflame kosmetika”: nuo rėmėjo iki partnerio

      Skaityti

Jau daugiau nei penkerius metus ištikimas mūsų draugas ir partneris – UAB „Oriflame kosmetika“. Drąsiai vadiname šį prekės ženklą ir jo komandos narius partneriais, nes tai, ką darome…

Visos naujienos