Matukas paskutinį gerą maistą atiduoda kitam

Septynerių metų Matukas toks pats, kaip ir visi kiti vaikai: jis neypatingas ir moka dalintis meile su kitais. Vieninteliai jo draugai ir tikroji šeima yra pliušinis meškinas ir laukinis kačiukas, todėl berniukas puikiai žino, ką reiškia vienatvės ir skausmo ašaros. Kasdien, prieš eidamas į mokyklą, jis leidžiasi į priemiesčio mišką, kuriame jo laukia mylimas augintinis. Nors dažnai pats negauna šilto maisto, Matukas dalijasi viskuo, ką turi – atiduoda net ir paskutinį šaldytuve likusį pieną silpnesniam už save.

Padedu iliustracija

Beveik 900 vaikų kiekvieną dieną gyvena grėsmėje

SOS vaikų kaimai intensyviai dirba su Matuko šeima, kurioje dėl nemokėjimo tinkamai išreikšti emocijas kasdien kyla barniai ir kivirčai. Neretai agresijos taikiniu tampa ir berniukas. Tokių šeimų, kaip Matuko, Lietuvoje vis daugėja. Šiuo metu padedame net 700-tams sunkumus patiriančioms šeimoms, kuriose gyvena 900 Lietuvos vaikų. Kiekvienam vaikui ir šeimai teikiame ilgalaikę pagalbą – teisinę, psichologinę, medicininę, edukacinę, aprūpiname maistu bei reikalingais daiktais. SOS vaikų kaimų tikslas suteikti tinkamą pagalbą, kad šeima toliau galėtų tinkamai pasirūpinti vaiku ir savimi.

Tapkite šių vaikų angelais

Parama reikalinga kiekvienam vaikui. Net ir pati mažiausia auka prisideda prie laimingesnės vaikų vaikystės ir galimybės turėti šviesią ateitį.

Tapkite nuolatiniu rėmėju

Paramos tipas:
Sumos:
Kita suma:
Mokėjimo būdai:

Saugų mokėjimą užtikrina Cardinity, Paysera ir Paypal