Periodinės paramos sutarties keitimo, nutraukimo ir pinigų grąžinimo politika

Nuolatinė parama gaunama sudarius periodinio mokėjimo sutartį banko padalinyje, užpildžius popierinę anketą arba SOS vaikų kaimų Lietuvoje internetinėje svetainėje

Visais šiais būdais sudarytą nuolatinio aukotojo periodinio mokėjimo sutartį skirti mėnesinę paramą SOS vaikų kaimo vaikams galima keisti ir bet kada nutraukti pasikeitus Jūsų planams ir prioritetams. Daugiau informacijos apie SOS draugų klubą galite rasti ČIA.

Periodinio aukojimo sutarties pakeitimai

Pasikeitus aplinkybėms galima keisti periodinio mokėjimo sumą, laikotarpį, banko sąskaitos numerį ir t.t. Norint daryti pakeitimus, prašome parašyti elektroninį laišką į DRAUGU-KLUBAS@SOS-ORG.LT  nurodant, kokius pakeitimus pageidaujate atlikti. Taip pat prašome parašyti aukojančio asmens vardą, pavardę ir banko sąskaitos numerį, iš kurios yra aukojama.

Kaip sustabdyti periodinį aukojimą?

Norint sustabdyti periodinį aukojimą, prašome parašyti elektroninį laišką į DRAUGU-KLUBAS@SOS-ORG.LT ir nurodyti aukojančio asmens vardą, pavardę ir banko sąskaitos numerį, iš kurios yra aukojama. Jei užsiregistravote aukoti mūsų internetiniame puslapyje naudodami bankinę kortelę, tuomet prašome nurodyti keturis paskutinius banko kortelės numerio skaitmenis.

Paskutinio mėnesio periodinės įmokos grąžinimas

Paskutinio mėnesio įmoką susigrąžinti galima tik esant svariai priežasčiai. Norint susigrąžinti paskutinio mėnesio auką SOS vaikų kaimams, prašome atsiųsti pasirašytą laisvos formos prašymą nurodant aukos grąžinimo priežastį, aukojančio asmens vardą, pavardę ir banko sąskaitos numerį, iš kurios yra aukojama, nurodytais kontaktais: DRAUGU-KLUBAS@SOS-ORG.LT