Privatumo politika

SOS vaikų kaimai Lietuva internetinio puslapio privatumo politikos dokumentas
Atnaujinta 2019 m. birželio mėn. 5 d.

SOS vaikų kaimai Lietuva gerbia privatumo politiką. Mes žinome, kaip svarbu, kad informacija yra naudojama ir renkama. Šis privatumo politikos dokumentas taikomas SOS vaikų kaimai Lietuva internetinei svetainei https://sos-vaikukaimai.lt/, visoms paslaugoms internete ir mobiliojo ryšio aplikacijoms. Apsilankydami bet kurioje SOS vaikų kaimai Lietuva svetainėje ar paskyroje, Jūs sutinkate su šios politikos nuostatomis. Jeigu nesutinkate su SOS vaikų kaimai Lietuva privatumo politika, nedelsdami nutraukite svetainių naudojimą.

Kai Jūs apsilankote SOS vaikų kaimai Lietuva svetainėje ar paskyroje, paslaugų teikėjas (SOS vaikų kaimai Lietuva) gali rinkti Jūsų asmeninę informaciją (vardą, pavardę, adresą, el. paštą, telefono numerį, atsiskaitymo informaciją ir kt.). Asmeninė informacija – tai duomenys, kurie identifikuoja Jus, kaip individualų vartotoją SOS vaikų kaimai Lietuva svetainėje ar paskyroje.

Taip pat, SOS vaikų kaimai Lietuva ir mūsų teikiamos paslaugos internetinėje svetainėje naudoja įvairius įrankius, informacijai rinkti/kaupti/saugoti apie Jūsų atliktus veiksmus naršant svetainėje (tokius kaip Jūsų IP adresas, naršyklės tipas, mobiliojo įrenginio tipas, turinys, sukauptas apsilankymo svetainėje metu). Kita informacija – yra informacija, kuri neatskleidžia Jūsų konkrečios tapatybės arba nėra tiesiogiai susijusi su asmeniu. Jeigu Jūs pateikiate savo asmeninę informaciją mums, kaip paslaugų teikėjui, Jūs nurodote, kad turite teisę tai padaryti ir leisti mums naudoti informaciją pagal šią privatumo politiką.

 

*Spausdami SUTINKU – Jūs sutinkate su SOS vaikų kaimai Lietuva internetinio puslapio privatumo bei slapukų politika ir leidžiate, kad SOS vaikų kaimai Lietuva, saugotų bei tvarkytų Jūsų duomenis. 
Dėkojame, kad prisidedate prie mūsų veiklos.

 

Slapukai (Cookies policy)

Kad mūsų svetainė tinkamai veiktų, į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas – kurie yra vadinami slapukais. Tai yra nedidelė teksto rinkmena, kurią mūsų svetainė (jums joje apsilankius) išsaugo jūsų kompiuteryje arba išmaniojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė gali tam tikrą laiką „prisiminti“ jūsų veiksmus ir informaciją (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų iš naujo įvedinėti kaskart lankantis svetainėje.

Kaip mes naudojame slapukus?
Slapukų paskirtis yra identifikuoti vartotoją („prisiminti“ vartotojo vardą bei veiksmus naršant SOS vaikų kaimo svetainėje).

Slapukai naudojami tam, kad „prisimintų“ Jūsų rodymo, spalvų parinktis arba šrifto dydį. Taip pat, jeigu jau pildėte savo duomenis į apklausos klausimus iškylančiame lange, slapukai saugo informaciją, tam, kad Jūsų nebūtų klausiama dar kartą.

Slapukai naudojami tam, kad atsimintų ar sutikote, kad naudotume slapukus šioje svetainėje, kurie saugo Jūsų anksčiau pateiktą informaciją.

Kad interneto svetainė galėtų veikti, nebūtina leisti naudoti šiuos slapukus, bet tai padarius, naršyti Jums bus paprasčiau. Galite ištrinti arba blokuoti slapukus, tokiu atveju, svetainės funkcijos gali neveikti taip, kaip numatyta.

Kartu mes galime kurti pokyčius!