Išleisti vieną vaiką į mokyklą gali atsieiti keletą šimtų eurų, o kai vaikų beveik tūkstantis, bendra suma gali sudaryti ir dešimtis tūkstančių eurų. Labdaros paramos fondas „SOS vaikų kaimai Lietuvoje“ globoja apie tūkstantį vaikų, kurie šiuos mokslo metus pasitiks be įprastos tėvų paramos.

„Mums Rugsėjo 1-osios šventė – viena sudėtingiausių dienų metuose. Skirtingai nei didžiąsias metų šventes, naujus mokslo metus neretai pasitinkame su didesniu nerimu ir rūpesčiais“, – teigia Liudovika Pakalkaitė, labdaros paramos fondas „SOS vaikų kaimai Lietuvoje“ vadovė.

Anot jos, daliai vaikų mokslo metų pradžios šventė asocijuojasi visai ne su džiugia nuotaika, o su stresu, kylančiu praveriant mokyklos duris. Organizacijai tenka pasirūpinti ne tik mokykliniu krepšeliu, uniformomis, sportine apranga, bet ir papildomų specialistų pagalba, kuri padeda vaikams sugrįžti į laimingą vaikystę.

Šiais metais prie „SOS vaikų kaimai Lietuvoje“ iniciatyvos rugsėjo 1-ajai  prisijungė „Aprangos“ grupė, kuri padėjo organizacijai naujomis uniformomis ir mokykliniais rūbais visiems vaikams šiemet einantiems į mokyklas.

„Atsakingoje visuomenėje svarbus kiekvienas vaikas ir jo savijauta nepriklausomai nuo socialinės padėties. Prisidedami prie „SOS vaikų kaimo“ veiklos siekiame, kad Rugsėjo 1-ąją vaikai į mokyklą ateitų drąsūs ir pasitikintys savimi. O vienintelis jų rūpestis – tebūnie kasdienis pažinimo džiaugsmas ir svajonės, kuo ir koks norėčiau tapti užaugęs“, – teigia „Aprangos“ grupės pardavimų ir marketingo direktorė Irma Marcinkienė.

„Vaikams padėti galime tik dėl rėmėjų, atsakingų įmonių ir žmonių skiriamų lėšų. Prie „SOS vaikų kaimų“ veiklos prisijungė daugiau nei 2000 įmonių. Jų parama – tai investicija į tūkstančio Lietuvos vaikų ateitį“, – sako „SOS vaikų kaimai Lietuvoje“ vadovė.

Daugiau nei 25 metus labdaros paramos fondas „SOS vaikų kaimai Lietuvoje“ įkurtuose kaimuose vaikams, remiamose nuolatinės ir laikinos globos šeimose globoja vaikus nuo naujagimių iki pilnamečių ir rūpinasi jais iki pat jų tapimo suaugusiais.

 

Padėti „SOS vaikų kaimo“ vaikams galite:

Skambindami trumpuoju numeriu 1471 – auka 2 €

Aukodami internetu  https://sos-vaikukaimai.lt/paremti/

Arba banko pavedimu

Pavadinimas: SOS vaikų kaimų Lietuvoje draugija

Įmonės kodas: 192014985 (ne PVM mokėtoja)

Registracijos adresas: OZO G. 37, VILNIUS

SOS vaikų kaimų Lietuvoje draugijos atsiskaitomoji sąsk.: LT06 7044 0600 0119 3478

AB SEB BANKAS