SOS draugų klubo D.U.K.

Kas yra SOS draugų klubas?

SOS draugų klubas visų pirma yra jo nariai, kurie reguliariai kiekvieną mėnesį aukoja pasirinktą sumą. SOS draugų klubo nariai – tai vaikų angelai, tiesiogiai keičiantys paliktų vaikų ateitį.

Simbolinė kasmėnesinė auka yra didžiulės vertės – ji keičia vaikų likimus! Nuolatinė parama leidžia užtikrinti pilnavertę vaikų globą, suteikti vaikams reikiamą papildomą psichologinę, ugdymo pagalbą ir galimybę atrasti užslėptus talentus įvairiuose būreliuose. Net ir skaudžiausius išgyvenimus patyrę vaikai gali įveikti traumų pasekmes ir iš naujo patikėti, kad jų gyvenimas gali būti gražus. Daugiau informacijos apie SOS draugų klubą galite rasti ČIA.

Kodėl reikia aukoti reguliariai?

Kiekvieną mėnesį vaikams reikalingos papildomos išlaidos, kurios skirtos psichologams, logopedams, pedagogams, terapijoms. Vieno specialisto valandos kaina yra nuo 20 iki 40 eurų, o vieno vaiko būrelis mėnesiui kainuoja apie 30 eurų. Globojant 1000 traumuotų vaikų, nuolat susiduriame su labai didelėmis išlaidomis, todėl kiekviena reguliari auka yra lemiamai svarbi.

Kaip tampama SOS draugų klubo nariu?

SOS draugų klubo nariu tampama, užpildžius rėmimo formą SOS vaikų kaimų internetinėje svetainėje arba pasirašius aukojimo sutartį gyvai su mūsų komandos nariais prekybos centre ar kitoje vietoje. Visais šiais būdais sudarytą nuolatinio aukotojo periodinio mokėjimo sutartį skirti mėnesinę paramą SOS vaikų kaimo vaikams galima keisti ir bet kada nutraukti pasikeitus Jūsų planams ir prioritetams. Tapti reguliariu aukotoju ir SOS draugų klubo nariu galite ČIA.

Skaidrumas ir atskaitomybė

Skaidrumas yra vienas iš didžiausių mūsų prioritetų, tad esame visiškai atviri su savo aukotojais. Kiekvienais metais yra rengiama SOS draugų klubo metinė ataskaita, kurioje pateikiame išsamią informaciją apie tai kur ir kiek pinigų buvo panaudota, bei papildomai vieną kartą į ketvirtį siunčiame trumpą SOS draugų klubo ataskaitą/naujienas. Taip pat kiekvienais metais yra vykdomas nepriklausomas SOS vaikų kaimų finansų auditas, kurio išvadomis mes taip pat pasidaliname mūsų internetiniame puslapyje. SOS draugų klubo metines ataskaitas galite rasti ČIA. Visos organizacijos finansines ir veiklos ataskaitas galite rasti šioje nuorodoje.

Sulaukiau skambučio dėl nuolatinio aukojimo – ar Jūs vykdote skambučius savo aukotojams?

Taip, mes galime su Jumis susisiekti tam, kad patikslinti informaciją jei nevyksta mokėjimai ar kitais klausimas, susijusiais su nuolatiniu aukojimu. Atkreipiame dėmesį, kad telefono numeris, iš kurio skambiname aukotojams yra 852657177.

Periodinio aukojimo sutarties pakeitimai

Pasikeitus aplinkybėms galima keisti periodinio mokėjimo sumą, laikotarpį, banko sąskaitos numerį ir t.t. Norint daryti pakeitimus, prašome parašyti elektroninį laišką į DRAUGU-KLUBAS@SOS-ORG.LT  nurodant, kokius pakeitimus pageidaujate atlikti. Taip pat prašome parašyti aukojančio asmens vardą, pavardę ir banko sąskaitos numerį, iš kurios yra aukojama.

Kaip sustabdyti periodinį aukojimą?

Norint sustabdyti periodinį aukojimą, prašome parašyti elektroninį laišką į DRAUGU-KLUBAS@SOS-ORG.LT ir nurodyti aukojančio asmens vardą, pavardę ir banko sąskaitos numerį, iš kurios yra aukojama. Jei užsiregistravote aukoti mūsų internetiniame puslapyje naudodami bankinę kortelę, tuomet prašome nurodyti keturis paskutinius banko kortelės numerio skaitmenis.

Periodinį mokėjimą rekomenduojame visuomet nutraukinėti tiesiogiai per mus, o ne internetinėje bankininkystėje, nes kartais iš bankų negauname informacijos apie nutraukimus. Tokiais atvejais automatiniai nuskaitymai nevyksta, tačiau ir toliau gaunate e.sąskaitas.

Paskutinio mėnesio periodinės įmokos grąžinimas

Paskutinio mėnesio įmoką susigrąžinti galima tik esant svariai priežasčiai. Norint susigrąžinti paskutinio mėnesio auką SOS vaikų kaimams, prašome atsiųsti pasirašytą laisvos formos prašymą nurodant aukos grąžinimo priežastį, aukojančio asmens vardą, pavardę ir banko sąskaitos numerį, iš kurios yra aukojama, nurodytais kontaktais: DRAUGU-KLUBAS@SOS-ORG.LT.