Paramos būdai

SOS draugų klubas

Simbolinė kasmėnesinė auka yra didžiulės vertės – ji keičia vaikų likimus! Nuolatinė parama leidžia užtikrinti pilnavertę vaikų globą, suteikti vaikams reikiamą papildomą psichologinę, ugdymo pagalbą ir galimybę atrasti užslėptus talentus įvairiuose būreliuose. Net ir skaudžiausius išgyvenimus patyrę vaikai gali įveikti traumų pasekmes ir iš naujo patikėti, kad jų gyvenimas gali būti gražus.

Vaikams reikalinga reguliari pagalba

Kiekvieną mėnesį vaikams reikalingos papildomos išlaidos, kurios skirtos psichologams, logopedams, pedagogams, terapijoms. Kasmet besirūpinant 2000 traumuotų vaikų, nuolat susiduriame su labai didelėmis išlaidomis, todėl kiekviena reguliari auka yra lemiamai svarbi.

Noriu padėti

Vienkartinė finansinė parama

Paprasčiausias ir greičiausias būdas. Karantino metu šios lėšos skiriamos padėti socialinės rizikos šeimoms ir daugiavaikėms mamos, aprūpinant jas maisto daviniais, dezinfekcijos rinkiniais, kitais būtinais produktais, teikiant psichologinę pagalbą.

SOS vaikų kaimai – didžiausia šeima Lietuvoje

Mes grąžiname vaikams šeimą ir vaikystę. Globojame sudėtingose situacijose atsidūrusius vaikus ir padarome viską, kad jie augtų laimingose ir saugiose šeimose. Mums rūpi ne tik aprengti bei pamaitinti likimo nuskriaustą vaiką, bet ir užtikrinti jam pilnavertę ateitį. Tragedijas verčiame sėkmės istorijomis. Darykime tai kartu!

Noriu padėti

Parama telefonu

Skambinkite arba siųskite žinutę trumpuoju numeriu 1471 ir paremkite SOS vaikų kaimus 2 EUR.

Skirkite 1,2 % GPM

Kviečiame 1,2% gyventojų pajamų mokesčio skirti SOS vaikų kaimų labdaros ir paramos fondo veiklai. Jūsų parama mums yra labai svarbi. Jūsų dėka vaikai ir jaunuoliai gali išpildyti savo didžiausias gyvenimo svajones: turėti galimybę išlaikyti vairavimo egzaminą, mokytis universitete ar paprasčiausiai turėti šansą į gražią vaikystę, kurioje saugu ir gera.

Skirkite 1,2% ir kurkime sėkmės istorijas kartu!

http://gpm.sos-vaikukaimai.lt/

Kyla klausimų dėl paramos? Susisiekite

Tikros istorijos