Sos vaikų kaimai • Paramos būdai

Paramos būdai

Reguliari finansinė parama

Kviečiame žmones visus metus kiekvieną mėnesį pervesti vaikams nedidelę 10-20EUR sumą. Kuo daugiau tokių aukotojų turime, tuo daugiau papildomos specialistų pagalbos vaikams galime suteikti. Užtikriname, jog net simbolinė kasmėnesinė auka mažiesiems yra didžiulės vertės – ji keičia likimus!

SOS vaikų kaimai – didžiausia šeima Lietuvoje

SOS vaikų kaimai rūpinasi vaikais, kuriais negali pasirūpinti jų tėvai. Kiekvieno iš Jūsų pagalba reikalinga likimo nuskriaustiems, vaikams. Tik suvienydami jėgas galime kartu padėti vaikams džiaugtis vaikyste, augti saugiuose namuose ir pagaliau pradėti gyventi kitaip.

Tapkite šių vaikų angelais

Parama reikalinga kiekvienam vaikui. Net ir pati mažiausia auka prisideda prie laimingesnės vaikų vaikystės ir galimybės turėti šviesią ateitį. Ką galime padaryti su Jūsų suteikta parama?

  • Suteikti profesionalią specialistų pagalbą vaikams ir tėvams
  • Aprūpinti šeimas maisto produktais ir higienos priemonėmis
  • Galimybę vaikams lankyti būrelius ir taip atrasti užslėptus talentus

SOS vaikų kaimai kiekvieną dieną padeda 650 šeimoms ir 780 vaikų visoje Lietuvoje.

Ačiū, kad Jums rūpi Lietuvos ateitis – vaikai!

Noriu padėti

Vienkartinė finansinė parama

Paprasčiausias ir greičiausias būdas. Karantino metu šios lėšos skiriamos padėti socialinės rizikos šeimoms ir daugiavaikėms mamos, aprūpinant jas maisto daviniais, dezinfekcijos rinkiniais, kitais būtinais produktais, teikiant psichologinę pagalbą.

SOS vaikų kaimai – didžiausia šeima Lietuvoje

Mes grąžiname vaikams šeimą ir vaikystę. Globojame sudėtingose situacijose atsidūrusius vaikus ir padarome viską, kad jie augtų laimingose ir saugiose šeimose. Mums rūpi ne tik aprengti bei pamaitinti likimo nuskriaustą vaiką, bet ir užtikrinti jam pilnavertę ateitį. Tragedijas verčiame sėkmės istorijomis. Darykime tai kartu!

Noriu padėti

Parama telefonu

Skambinkite arba siųskite žinutę trumpuoju numeriu 1471 ir paremkite SOS vaikų kaimus 2 EUR.

Skirkite 1,2 % GPM

Lėtesnis, bet labai svarbus būdas padėti SOS vaikų kaimams. Tiesiogiai Jums jis nieko nekainuoja – tai yra Jūsų asmeninis nurodymas valstybei, kur, Jūsų nuomone, turėtų būti finansavimo prioritetas. Kitu atveju valstybė šiuos pinigus tiesiog naudoja savo nuožiūra.

SOS vaikų kaimai – didžiausia šeima Lietuvoje

Pagalbą teikiame 1000 vaikų, kurie bent vieną, du arba tris kartus buvo skriausti suaugusiųjų. Kad vaikas atgautų vidinę ramybę – reikalinga specialistų pagalba: be psichologų, socialinių pedagogų ir kaniterapeutų – mes negalėtume to padaryti.

Skirkite 1,2% ir grąžinkime vaikams šeimą ir vaikystę drauge!

El. deklaracija internetu Kaip skirti 1,2% ?

Jau skyrėte 1,2% kitoms organizacijoms?

Įveskite savo el. paštą ir atsiųsime priminimą apie galimybę skirti 1,2% SOS vaikų kaimui kitame laikotarpyje.

Kyla klausimų dėl paramos? Susisiekite