Sos vaikų kaimai • Partnerystė su verslu

Partnerystė su verslu

Socialinė atsakomybė – tai ne tik galimybė padėti tiems, kurie turi mažiau, bet ir proga įtraukti savo darbuotojus bei partnerius į naują prasmingą veiklą. Grąžinkime vaikams šeimą ir vaikystę kartu!

saulės iliustracija

Kaip galite prisidėti?

Finansinė parama – partnerystė

Kviečiame kartu kurti saugius ir mylinčius namus bei šviesesnę ateitį vaikams– tapkite mūsų programų ir veiklų rėmėjais.

Partnerystė naudinga ne tik mums, bet ir jums. Svarstydami partnerystės galimybes ir formas analizuojame jūsų verslo tikslus. Kartu ieškome kūrybiškų idėjų, kurios padėtų pasiekti pamatuojamą naudą. Mus domina kiekvieno partnerio planai ir poreikiai – atsižvelgdami į juos, dėliojame individualias partnerystės programas.

Kokią partnerystės naudą siūlome?

galite paremti SOS vaikų kaimą arba konkrečią jame gyvenančią šeimą, sudėtingomis sąlygomis gyvenančias šeimas, kurioms mes padedame, Jaunimo namus ar kitą mūsų projektą, veiklą;
darbuotojų įtraukimas (pyragų dienos, aukcionai, lėšų rinkimas sportuojant, savanorystės dienos);
partnerių ar klientų įtraukimas;
individualios komunikacijos kampanijos.

Mūsų rekvizitai:

Labdaros paramos fondas SOS vaikų kaimų Lietuvoje draugija
Įm. kodas: 192014985
SEB: LT06 7044 0600 0119 3478
Ozo g. 37, LT-07171, Vilnius

Atkreipiame dėmesį, jog įmonių paaukotai sumai valstybė taiko pelno mokesčio lengvatą.

 

Susisiekite el.paštu: info@sos-org.lt

Atsisiųsti partnerystės sutartį

Pardavimai geram tikslui

Skatinkite klientų lojalumą, parduokite daugiau, stiprinkite savo prekės ženklą skirdami procentą nuo pardavimų SOS vaikų kaimui.

Tai galimybė Jūsų klientams ar partneriams prisidėti prie paramos vaikams įsigyjant prekes ar paslaugas. Esame sukaupę gausią patirtį organizuojant visuomenei naudingas veiklas bei projektus, tad ne tik mielai kartu su Jumis parengsime profesionalią ir labiausiai Jūsų įmonės vertybes atitinkančią kampaniją, bet ir padėsime Jums kiekviename kampanijos gyvendinimo žingsnyje!

Susisiekite el.paštu: info@sos-org.lt

Aukų dėžutės

Pastatykite stracionarias arba skaitmenines aukų dėžutes savo įmonėje. Tai – vienas paprasčiausių rėmimo būdų.

Pakvieskite savo klientus aktyviai prisidėti ir remti SOS vaikų kaimus pastatydami aukų dėžutes matomose vietose. Mes pasirūpinsime dėžučių gamyba, pristatymu bei kasmėnesiniu inkasavimu. Tyrimai rodo, jog klientai mieliau renkasi ir pasitiki įmonėmis, kurios investuoja į bendruomenės gerovę.

Susisiekite:

Indrė Čepulytė
indre.cepulyte@sos-org.lt
+370 657 18778

Bekontaktis mokėjimo kortelių skaitytuvas / Organizacijos nuotr.

Partnerysčių naujienos

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį!