Partnerystė su verslu

Socialinė atsakomybė – tai ne tik galimybė padėti tiems, kurie turi mažiau, bet ir proga įtraukti savo darbuotojus bei partnerius į naują prasmingą veiklą. Grąžinkime vaikams šeimą ir vaikystę kartu!

saulės iliustracija

Kaip galite prisidėti?

Finansinė parama – partnerystė

Kviečiame kartu kurti saugius ir mylinčius namus bei šviesesnę ateitį vaikams– tapkite mūsų programų ir veiklų rėmėjais.

Partnerystė naudinga ne tik mums, bet ir jums. Svarstydami partnerystės galimybes ir formas analizuojame jūsų verslo tikslus. Kartu ieškome kūrybiškų idėjų, kurios padėtų pasiekti pamatuojamą naudą. Mus domina kiekvieno partnerio planai ir poreikiai – atsižvelgdami į juos, dėliojame individualias partnerystės programas.

Kokią partnerystės naudą siūlome?

galite paremti SOS vaikų kaimą arba konkrečią jame gyvenančią šeimą, sudėtingomis sąlygomis gyvenančias šeimas, kurioms mes padedame, Jaunimo namus ar kitą mūsų projektą, veiklą;
darbuotojų įtraukimas (pyragų dienos, aukcionai, lėšų rinkimas sportuojant, savanorystės dienos);
partnerių ar klientų įtraukimas;
individualios komunikacijos kampanijos.

Mūsų rekvizitai:

Labdaros paramos fondas SOS vaikų kaimų Lietuvoje draugija
Įm. kodas: 192014985
SEB: LT06 7044 0600 0119 3478
Ozo g. 37, LT-07171, Vilnius

Atkreipiame dėmesį, jog įmonių paaukotai sumai valstybė taiko pelno mokesčio lengvatą.

Susisiekite:

Lolita Krasauskienė
lolita.krasauskiene@sos-org.lt
+370 657 16454

Atsisiųsti partnerystės sutartį

Verslo klubas

Kiekvieną mėnesį vaikams reikalingos papildomos išlaidos, kurios skirtos psichologams, logopedams, pedagogams, terapijoms. Kasmet besirūpindami 2000 traumuotų vaikų, nuolat susiduriame su labai didelėmis išlaidomis, todėl kiekviena reguliari auka mums yra gyvybiškai svarbi.

Prisijunkite prie SOS draugų klubo VERSLUI ir nutieskite kelią į gražią vaikų ateitį! Sudarę periodinio mokėjimo (ar vienkartinio metinio apmokėjimo pasirinktinai) sutartį, Jūs kiekvieną mėnesį tiesiogiai padėsite vaikams – visa parama bus skirta tik vaikų poreikiams. Esame skaidri organizacija, todėl kas tris mėnesius siųsime veiklos ir finansines atsakaitas, kad matytumėte, kur tiesiogiai buvo panaudotos Jūsų paaukotos lėšos.

Specialistų pagalba vienam vaikui per metus kainuoja:

  • psichologo konsultacijos – 2100 €
  • terapija su šunimis – 1400 €
  • dailės terapija – 1400 €
  • logopedo konsultacijos – 960 €
  • pedagogų konsultacijos – 800 €

Pardavimai geram tikslui

Skatinkite klientų lojalumą, parduokite daugiau, stiprinkite savo prekės ženklą skirdami procentą nuo pardavimų SOS vaikų kaimui.

Tai galimybė Jūsų klientams ar partneriams prisidėti prie paramos vaikams įsigyjant prekes ar paslaugas. Esame sukaupę gausią patirtį organizuojant visuomenei naudingas veiklas bei projektus, tad ne tik mielai kartu su Jumis parengsime profesionalią ir labiausiai Jūsų įmonės vertybes atitinkančią kampaniją, bet ir padėsime Jums kiekviename kampanijos gyvendinimo žingsnyje!

Susisiekite:

Lolita Krasauskienė
lolita.krasauskiene@sos-org.lt
+370 657 16454

Pakvieskite savo klientus prisidėti

Suteikite savo klientams patogią galimybę skirti paramą vaikams Jūsų prekybos vietose, internetinėje parduotuvėje ar terminaluose. Pakviesdami klientus prisidėti ne tik suteiksite reikšmingą pagalbą mūsų globojamiems vaikams, bet ir padidinsite klientų lojalumą, pagerinsite prekės ženklo įvaizdį ir įmonės reputaciją.

Yra daugybė klientams patogių būdų prisidėti, kuriuos galima pritaikyti skirtingiems verslo modeliams ar prekybos/paslaugų teikimo vietoms – atsisiųskite mūsų leidinį su platesne informacija apie paramos rinkimo iš klientų būdus čia:

Paramos rinkimo iš klientų galimybės (PDF)

Susisiekite:

Justina Kašėtaitė
justina.kasetaite@sos-org.lt
+370 665 32677

Partnerysčių naujienos

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį!